Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Komputer do grania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komputer do grania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarek7 19 lis 2019, 23:12
    Szukam komputera do grania,np chciałbym, żeby wiedźmin działał spoko. Przeglądałem listy komputerów, które są dostępne i trzeba przyznać, że jest ich sporo. Jakie połączenie karta graficzna procesor najlepiej dobrać? Ile ramu trzeba przewidziać w takim komputerze?
    Cytuj
  • radek_majster 27 sty 2020, 23:19
    Niezła cena jak na komputer z GTX 1050, patrząc po innych parametrach to też ok. Witcher będzie dobrze działał na tym kompie. Ostatnio była znów promocja na witchera1 na gogu, jaka ktoś miał tą karciankę gwinta to mógł zapisać się na newsleter i dodać do biblioteki za darmo W1. Piersza część też jest spoko, nie doceniasz jej. Ja ją w jeden dzień przechodzę.
    Cytuj
  • Garcia 2 maj 2021, 15:39
    jak komputer do grania to i polecam tą nowa kierownicę do grania sobie nabyć Genesis Seaborg 400, nada się do komputera ale i do PS3, PS4, Nintendo Switch, Xbox One, a nawet Xbox Series
    Cytuj
  • Ochra 1 cze 2022, 9:18
    a klawiaturę jaką? córka sobie zażyczyła klawiaturę do grania na dzień dziecka właśnie. I udało mi sie kupić biała, podświetlana klawiaturę Genesis Thor 303
    Cytuj
  • malgoroo 27 kwi 2023, 22:19
    U nas doskonale sprawdza się ta mechaniczna klawiatura Genesis z hot swap Thor 303 full size
    Cytuj
  • www-nr6-pl 19 cze 2023, 0:01
    Można kupić dobry zestaw na alledrogo albo w ikxkomie składają gotowce.
    Cytuj
  • nowa_kamila 8 lut 2024, 19:17     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2024, 19:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobrze jest zastanowić się również nad zakupem krzesła gamingowego. Posiadanie go przynosi wiele zalet jak komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Wystarczy zajrzeć do https://dxracerpolska.pl/krzesla-gamingowe DXRacer to jedna z najbardziej znanych marek krzeseł gamingowych. Poza znanym brandem oferuje fotele stylizowane na tych z samochodów wyścigowych. Oferowane przez nich produkty zapewnią odpowiedni komfort użytkowania w połączeniu z ciekawym designem i niesamowicie solidnym wykonaniem. Warto skorzystać, to prawdziwi profesjonaliści w tej dziedzinie.
    Cytuj
  • wezo 28 mar 2024, 12:46
    Ja mam https://wakawaka.pl/index.php/2023/10/17/etapowa-modernizacja-komputerow/ bardzo dobrze wybrałem.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum