Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Księgarnie internetowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgarnie internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • malicja 28 lip 2010, 15:07
    Witam . Mam mnóstwo czasu, ponieważ do moich głównych zajęć należy opieka nad dzieckiem oraz prace domowe. Uwielbiam książki niestety nie mieszkam w mieście, a do najbliższej księgarni muszę jechać 20 kilometrów. Czy dokonywaliście kiedykolwiek zakupów w księgarni internetowej ? Które z istniejących na naszym rynku polecacie ? Co sądzicie o kupowaniu książek przez internet ?

    Cytuj
  • henur 28 lip 2010, 15:35
    Kiedy przychodzi do kupowania książek to wolę pójść do księgarni. Mieszkam w dużym mieście, wiec jest ich całkiem sporo.
    Przed zakupem książki zazwyczaj czytam kilka stron żeby zobaczyć, czy dana książka mnie interesuje. W księgarniach internetowych raczej nie ma takiej możliwości. Poza tym wyjście do księgarni stanowi miły sposób na spożytkowanie wolnego czasu uśmiech

    Cytuj
  • speed_devil 28 lip 2010, 17:27
    Ja jestem strasznie leniwą osobą i jedynie książki jakie czytam to audiobooki. Naprawdę polecam ! Słuchając książki można zajmować się czymś innym, np można gotować wielki uśmiech
    Cytuj
  • henur 28 lip 2010, 19:18
    Devil spróbuj poświęcić kiedyś trochę czasu i przeczytaj normalną książkę. Zobaczysz że warto ! Ja do audiobooków się chyba nigdy nie przekonam.
    Cytuj
  • kisanka 28 lip 2010, 22:54
    Witam. Księgarni internetowych jest dużo, a każda ma swoje plusy i minusy. Ja zamawiam książki ze świata książek ! Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Mają ciekawą ofertę, zawsze znajduję tam coś ciekawego w przystępnej cenie . Polecam !
    Cytuj
  • gacek22 28 lip 2010, 23:31
    Ja zazwyczaj zamawiam książki z Merlina. Jak dotąd się na nich nie zawiodłem.
    Cytuj
  • cylkinka 29 lip 2010, 7:18
    Ja kilka razy zamawiałam książki z Gandalfa. Co prawda na paczkę czekałam ponad tydzień, ale wszystko było ok. Nie wiem jak wygląda czas dostawy w innych księgarniach internetowych. Ja chyba pozostanę przy gandalfie uśmiech
    Cytuj
  • Arturo7777 5 sie 2010, 12:03
    Polecam wydawnictwo internetowe Złote Myśli ( www.zlotemysli.pl )
    Cytuj
  • evinka 5 sie 2010, 15:27
    Nie wiem czy korzystaliście, ale ja polecam księgarnię internetową multibook. Mają naprawdę przystępne ceny !
    Cytuj
  • decybel 5 sie 2010, 18:27
    Ja często kupuję książki z drugiej ręki na aukcjach internetowych.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum