Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Naprawy komputera

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Naprawy komputera

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • Jana1 23 cze 2013, 12:11
    Często zdarza Wam się naprawiać komputery w profesjonalnych punktach?
    Ja bym musiała swój oddać do "czyszczenia", myślicie, że ten serwis komputerowy Warszawa zajmuje się takimi rzeczami? Czytałam na ich stronie, że zajmują się najróżniejszymi aspektami napraw komputerów i słyszałam o nich ogólnie dobre opinie, ale wolę jeszcze podpytać i zrobić mały research.
    Cytuj
  • Kajakarz 24 cze 2013, 8:12
    jo, jest spoko
    Cytuj
  • AstaLawista 28 cze 2013, 21:38
    Znam i faktycznie jest w porządku uśmiech sprawnie i szybko można naprawić komputer i laptopa a poza tym każdy klient serwisu może liczyć na wsparcie telefoniczne bądź mailowe - w zależności na czym polega problem uśmiech
    Cytuj
  • yy88yy 1 lip 2013, 21:34     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lip 2013, 21:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też słyszałam o tym lombardzie w Warszawie przy ul. Złotej [url=http://...]http://www.lombardnazlotej.pl [/url] co zajmują się oprócz udzielaniem pożyczek pod zastaw także naprawą komputerów czy też laptopów. Ostatnio mi się zdarzyło, że padł mi laptop, wiec zaniosłam go tam do naprawy. Naprawdę szybko mi naprawili mój sprzęt i nie miałam się nawet do czego przyczepić. Miła obsługa, od razu powiadomili mi, że mogę odebrać laptop i to jeszcze za przystępną cenę. Raczej każdy do nich trafi, bo mają dobrą lokalizację, wiec nie martwcie się, że pobłądzicie.
    Cytuj
  • 5 wrz 2013, 9:31
    Mój lapek jest już 3 raz w serwisie z tym samym problemem, mianowicie z matrycą.
    Cytuj
  • waloria 5 wrz 2013, 14:15
    Też miałem często problemy z komputerem, ale kupiłem lepszej firmy i problemy się skończyły. Warto zainwestować te kilkaset złotych więcej żeby mieć spokój uśmiech
    Cytuj
  • 17 wrz 2013, 14:26
    matko...
    ale czyszczenie to nie jest naprawa a zwykły serwis który może wykonać każdy !
    nigdy nie oddałem żadnego kompa do serwisu bo to sensu nie ma ...
    tylko strata kasy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Leon99 7 paź 2013, 19:12
    Jesli chodzi o [url=http://]serwis laptopów Warszawa[/url] to polecam serwis laptopow na Zlotej. Nie dosc, ze maja naprawde przystepne ceny, w pelni wykwalifikowana kadre, to jeszcze dbaja o klienta - udzielajac bezplatnych porad. Dodam jeszcze, iz naprawa uszkodzonego sprzetu przebiega naprawde expresowo - czego wiec wiecej chciec? Serdecznie polecam.
    Cytuj
  • plny 11 gru 2013, 9:48
    Ja swój sprzęt naprawiałem w itvip. Firma bardzo profesjonalna z dobrym podejściem do klienta. Firma dojeżdża na miejsce i bardzo szybko naprawia komputery, a w dodatku wyjaśnia wszystkie skomplikowane kwestie związane z problemem. Bardzo polecam tę firmę.
    Cytuj
  • mikolaj898 25 sty 2014, 0:06
    Ja w Warszawie nigdy nie naprawiałem komputera. Za to kilka razy jak byłem na delegacji w Opolu to mój lapek raz upadł z dość dużej wysokości i przestał działać, a raz zaczął kompletnie świrować. Znajomy polecił mi wtedy pogotowie komputerowe Interset. Dla mnie najważniejsze jest to, że dojeżdżają do klienta i naprawiają komputery w domu. Oczywiście nieraz się nie da i muszą zabrać sprzęt do siebie, ale mi to się nie zdarzyło. Dzwoni się do nich pod nr 600 112 039, zamawia usługę i spokojnie czeka. Jest to dużo lepsze niż włóczenie się przeze mnie z lapkiem po mieście, którego nie znam.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum