Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Neo 24 Polecam

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Neo 24 Polecam

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Nowy80 30 lip 2014, 11:34
    Witam chciałbym poradzić Wszystkim właśnie Neo 24,robie tam zakupy dosyć często i wszystko jest ok przymrużenie oka
    Coraz nowsze usługi wprowadzają tak jak np neoexpress
    Czyli dostawa w ten sam dzień przymrużenie oka
    Czyli zero oczekiwania i odliczania dni,jak to było kiedyś przymrużenie oka
    Cytuj
  • janek30 30 lip 2014, 11:46
    Ta nowa usługa w neo24.pl to super pomysł,sam już w ubiegłym tygodniu z niej skorzystałem ,wnieśli mi sprzęt do mieszkania ,zabrali starą lodówkę i to tylko za 39zł .a teraz czytam ze usługa jeszcze tańsza bo jedynie 19 zł. uśmiech
    Cytuj
  • rmk57 30 lip 2014, 12:01
    Nie jestem pewny czy "0", ale i tak brzmi to zachęcająco i oby tylko firma się nie "wywróciła"
    Cytuj
  • rmk57 30 lip 2014, 12:21
    autor napisał:
    janek30 napisał:Ta nowa usługa w neo24.pl to super pomysł,sam już w ubiegłym tygodniu z niej skorzystałem ,wnieśli mi sprzęt do mieszkania ,zabrali starą lodówkę i to tylko za 39zł .a teraz czytam ze usługa jeszcze tańsza bo jedynie 19 zł. uśmiech
    Faktycznie, wniesienie za 19,00 zł jest atrakcyjne, ale... Ciekawe jak będzie w okresie świątecznym kiedy zakupów, a co za tym idzie dostaw, będzie znacznie więcej ?
    Cytuj
  • june45 30 lip 2014, 12:47
    Mam nadzieję, że ta cena utrzyma się na dłużej.
    Cytuj
  • rmk57 14 sie 2014, 7:41
    Nawet jeśli się nie utrzyma, to i tak warto się pokusić o zakupy w tym sklepie
    Cytuj
  • Michal8 19 sie 2014, 9:31
    No tak warto warto
    Sklep jest ok i ta nowa usługa Neoexpress jest fajowa przymrużenie oka
    Cytuj
  • Nowy80 20 sie 2014, 9:43
    No tak fajna
    towar dostajemy bardzo szybko,nie czekamy jak kiedyś 2 lub 3 dni na kuriera przymrużenie oka
    Cytuj
  • dek-ster 8 wrz 2014, 10:27
    Również polecam neo24.pl bo to fajny sklep. Moje dziecko zachorowało na posiadanie kotka, wiecie jak to jest..... W tym sklepie kupiłem wszystkie akcesoria niezbędne dla futrzaka uśmiech
    Cytuj
  • Nowy80 9 wrz 2014, 8:48     (ostatnio zmieniony przez autora 9 wrz 2014, 8:49, w całości zmieniany 1 raz)
    No tak am też znajdziesz wiele rzeczy nawet dla pupili uśmiech
    Ostatnio też właśnie patrzyłem z ciekawości przymrużenie oka
    Bo jak na razie Moja kotka ma wszystko co trzeba,ale spoko są większe zakupy np 5 KG karma lub 2,5 i wtedy skorzystać z usługi Neoexpress i dostać to tego samego dnia przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum