Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Nowa strona www, jak ją skutecznie wypromować, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nowa strona www, jak ją skutecznie wypromować

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zlotyklos 3 wrz 2012, 21:36
    o tak marketing szeptany bardzo dobra forma promocji, ale nie dla wszystkich branż, ale też bardzo dobrym sposobem, żeby się wybić jest też pozycjonowanie. Najlepiej jak do rozkręcenia swojego biznesu zatrudnisz specjalistów jak np. ta firma skutecznie przeprowadzą promocję i do tego są tani.
    Cytuj
  • 10 wrz 2012, 13:43
    Chyba lepszy niż szeptany to jednak marketing wirusowy, o ile wirusik się rozniesiewielki uśmiech

    Cytuj
  • metronom007 14 wrz 2012, 11:34
    byś musiał zainwestować w reklamy dla swojej strony. Tylko tak dasz radę skutecznie ją wypromować.

    Cytuj
  • mkrawczykowski 24 wrz 2012, 8:07
    Swoją drogą, domena była ciekawa, fajnie wymyślona. Szkoda, że strona już nie żyje, można było poeksploatować słowo "dopylacze", myślę, że mogło się przyjąć podobnie jak np. "kwejk", które już dawno oznacza pewną grupę serwisów. nie mówimy przecież "znalazłem zdjęcie na link stronie internetowej z obrazkami itp.", tylko "znalazłem na jakimś kwejku albo czymś podobnym". To znaczy, nie każdy tak oczywiście mówi, ale ja to słyszę nagminnie.
    Cytuj
  • francik 21 lis 2012, 13:02
    Warto zainwestować w tworzenie stron www. Wydaje sie to kluczowym elementem w tej chwili. Co z tego, że wygenerujesz ruch jak nie zdołasz go zamienić w zyski przez niską konwersję? To jest niestety elemnt potwornie zaniedbywany przez wiele osób - na zasadzie strona w 5 minut i jakoś to będzie. A to przecież podstawa całego procesu. Poczytaj o tworzeniu stron www.
    Cytuj
  • 2 lut 2013, 15:23
    Jakie polecicie fajne i darmowe miejsca do umieszczania linków, które pomogą podwyższyć pozycję strony w wyszukiwarce?

    Cytuj
  • ZychuPL 5 lut 2013, 13:18
    Tego to nikt Ci nie powie. Nikt nie będzie sobie w stope strzelał. Zinstaluj SEOquake w fire foxie i szukaj stron z linkami follow
    Cytuj
  • MonikaSep 5 lut 2013, 16:13
    Mi strona prezentowana przez autora tematu nie działa, nie mogę więc zbytnio pomóc uśmiech

    Cytuj
  • Szescienny 7 lut 2013, 1:34
    Moim zdaniem najkorzystniej jest pozycjonowanie strony. Warto to zlecić firmie. Kosztuje to ok. 300zł, ale to mniej, niż kupować reklamy google. Tutaj moim zdaniem warto - rejestrujcie się z mojego linku ;3, dzięki i pozdrawiam.
    Cytuj
  • apsiku 7 lut 2013, 13:23
    Facebook to super forma reklamy ale dobrze jest tez mieć swoja własna stronę dla ludzi którzy Facebooka nie maja, ja polecam tą formę, jestem zadowolona, sama wrzucam zdjęcia i edytuje treści
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum