Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Nowa strona www, jak ją skutecznie wypromować, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nowa strona www, jak ją skutecznie wypromować

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zbigniew34 27 lut 2013, 22:31
    Główną reklama i wizytowka firmy w internecie zawsze powinna byc mimo wszystko strona internetowa. Wiadomo z postawieniem fajnej strony moga sie wiazac spore koszta. jednak w tym wszystkim jest pewien "myk". Czeska firma, klientom ktorzy decyduja sie na zakup rocznego hostingu w cenie 40 zł daja mozliwosc zamowienia sobie u nich wymarzonej strony internetowej. Jest to dobra opcja dla tych, co licza sie z kazdym groszem w swojej dzialalnosci lub po prostu nie chca wydawac majatku na swoj portal.
    Cytuj
  • blue-green 6 maj 2013, 11:45
    Do dobrego promowania strony przydatna jest profesjonalna [url=http://]analityka internetowa [/url]
    Przykładowe cele analityki internetowej:wzrost sprzedaży i poprawa konwersji, skracanie ścieżki dostępu i czasu poszukiwania informacji na stronie, poprawa wizerunku marki.
    Cytuj
  • sloneczko9 17 cze 2013, 20:18
    Odpowiedź wydaje się tylko jedna, poprzez linki sponsorowane. Nie ma skuteczniejszej metody. No może pozycjonowanie stron.
    Cytuj
  • hipcio 12 lip 2013, 19:50
    Tak, linki sponsorowane to skuteczny sposób na promocję stron. Ale reklama w internecie to nie tylko linki sponsorowane, to także mailing, pozycjonowanie czy marketing szeptany.
    Cytuj
  • Edmund22 13 lip 2013, 13:42
    Miejsc na reklamę jest sporo - katalogi, blogi, fora (wszystko najlepiej tematyczne, przecież nie będziesz reklamował strony na której masz wiadomości ekologiczne na stronie poświęconej, nie wiem, produkcji szklanek). Do tego reklama sponsorowana, linki, bannery, wymiany linków z innymi stronami uśmiech Tak się to robi.
    Cytuj
  • sloneczko9 22 lip 2013, 9:38     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lip 2013, 9:52, w całości zmieniany 1 raz)
    uśmiech
    Cytuj
  • fleszyn 22 lip 2013, 9:53
    Pozycjonowanie mojej strony firmowej zleciłam. Po 3-4 tyg. jestem na szczycie wyników wyszukiwania na większości fraz zdefiniowanych na umowie. Mogę więc ich spokojnie polecić innym użytkownikom.
    Cytuj
  • charlotte1991 30 sie 2013, 7:23
    Mi udało się wypromować stronę dzięki [url=http://] analityce internetowej[/url]. Korzystam z usług Web Metrics, to profesjonalna strona na której można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat analityki i optymalizacji
    Cytuj
  • jarzebina 29 sty 2014, 10:43
    Pozycjonowanie to podstawa. Jak się właśnie okazało, nie jest to wcale takie trudne jak sądziłam, bo sama pozycjonuję właśnie moją stronę. Gdybym chciała to komuś zlecić to pewnie słono by mnie to kosztowało. Miałam ostatnio troche wolnego czasu (martwy sezon w branży), więc miałam czas, zeby się tym zająć. Popytałam wśród znajomych, poszperałam na forach internetowych i skorzystałam z systemy Seo Pilot. Jestem bardzo zadowolona. Teraz powoli rozkręca mi się praca, coraz więcej zleceń, ale z pozycjonowania nie rezygnuję, to bardzo ważne, aby być widocznym w sieci, a jak coś to jeszcze jest tryb automatyczny uśmiech
    Cytuj
  • Xiantoo 23 gru 2014, 22:36
    Jeśli strona stoi na WP to warto zainstalować [url=http://freshmail.com/plugin/wordpress-newsletter]plugin do WordPress[/url] który doda formularz subskrypcji newslettera. Zarówno w formie popupu jak i zwykłego formularza osadzonego na stronie. Szczególnie ten pierszy sposób jest wyjątkowo efektywny w zbieraniu adresów email.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum