Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Serwis komputerowy Warszawa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Serwis komputerowy Warszawa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • scarlettt 11 kwi 2013, 16:18
    Zepsuł mi się laptop. Nie potrafię zdiagnozować co dokładnie się popsuło, chciałabym go oddać do sprawdzonego serwisu. Polecono mi Serwis na Złotej. Z tego co widziałam na ich stronie mają niskie koszty naprawy i można liczyć na fachową obsługę. Chciałabym poznać najpierw wasze opinie, czy ktoś korzystał z ich usług?
    Cytuj
  • Sylwiax 13 kwi 2013, 23:01
    Kiedyś miałem strasznie zainfekowany komp wirusami i oddałem go do serwisu na złotej.
    Szybko zrobili i nie zapłaciłem dużo tak więc polecam.
    Cytuj
  • mscislaw 16 kwi 2013, 18:32     (ostatnio zmieniony przez autora 16 kwi 2013, 18:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Możesz do nich iść w ciemno. Znają się na swojej robocie i nie kasują za dużo. U mnie w laptopie nie działał monitor. Zaniosłem i na drugi dzień był już do odbioru. Wszystko działa na top-top.
    Cytuj
  • domowadama 28 kwi 2013, 15:03
    gieniastus napisał:Ja polecam serwis na ul Złotej. Sama niedawno oddawałam tam laptopa do naprawy, załatwili sprawę szybko i niedrogo przymrużenie oka
    Również mogę polecić serwis na Złotej. Korzystałam wiele razy i naprawdę profesjonalna obsługa, przystępne ceny i wszystko terminowo robione język
    Cytuj
  • sonique321 27 maj 2013, 14:13
    Ktoś jeszcze poleci ten serwis?wielki uśmiech
    Cytuj
  • erykit 29 maj 2013, 16:30
    To ja dla odmiany zaproponuję ten neteris serwis komputerowy Warszawa - naprawiałem tam i wszystko działa.
    Cytuj
  • Cesarzowa 6 paź 2013, 11:04
    A ja polecam świetny serwis [reklama] Fachowa i szybka pomoc! Naprawili mi zalanego laptopa i nie policzyli dużo. W dodatku są w centrum Warszawy, znajdziecie ich w pasażu Muranów.
    Cytuj
  • Calineczka23 9 paź 2013, 17:25
    Śmiało mogę polecić [url=http://] serwis komputerowy [/url] w Warszawie, który już nie raz bardzo mi pomógł. Na złotej zawsze udzielają mi porad nawet przez telefon (niekoniecznie związanych z naprawą, niekiedy dzwonię po poradę czysto informatyczną).
    Cytuj
  • AndroidXXX 3 lis 2013, 20:12
    A ja mam dobre doświadczenia z serwisem Omega. Szybka, sprawna i w dobrej cenie obsługa.
    Cytuj
  • szarlottka 13 lip 2014, 9:06
    Ja słyszałam, że dobry jest ten serwis http://www.megaserwis.com.pl/serwis-komputerowy-warszawa podobno naprawiają komputery i laptopy bardzo szybko i porządnie. Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i padł mi laptop, mam zamiar iść do nich po niedzieli. Mam nadzieję, że do środy odzyskam komputer i dane z niego.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum