Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Skaner czy urządzenie wielofunkcyjne, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skaner czy urządzenie wielofunkcyjne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 19 sty 2016, 12:25
    Z zamiennikami do hp często jest problem, mialam kiedyś hp i dużo zamienników nie działało nmoim urządzeniu, no poza tymi markowymi (actis, aj)
    Cytuj
  • Marteau 1 lut 2016, 20:48
    Wydaje mi się że wszystko zależy od firmy. Lepiej kupić wielofunkcyjne. wielki uśmiech
    Cytuj
  • soffija 8 lut 2016, 13:14
    Też się nad tym zastanawiałam i w końcu kupiłam urządzenie wielofunkcyjne. Myślałam, że mi się nie przyda, że lepiej było sam skaner kupić, ale bardzo się myliłam
    Cytuj
  • jarek7 3 mar 2016, 10:43
    Zdecydowanie urządzenie wielofunkcyjne, bardziej się opłaca, a zajmuje niewiele więcej miejsca.
    Cytuj
  • hipcio 17 maj 2016, 11:57
    Zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest kupno urządzenia wielofunkcyjnego,. które mam aktualnie w swoim biurze. Dzięki temu ,że wszystko jest w jednej obudowie to zajmuje mniej miejsca. Poza tym koszt jest o wiele niższy.

    Swoje urządzenie kupowałem na raty. W sklepie rtv Euro agd jest opcja kupna sprzętu na raty 0%. Nie musicie inwestować wszystkiego od razu ale możecie sobie wliczać w koszta kolejne raty. Raty nie są tam obarczone żadnym ubezpieczeniem ale są to realne raty 0%.
    Cytuj
  • zataraa2 30 maj 2016, 10:01
    Teściowie szukają jakiejś taniej drukarki czarno-białej do domu, koniecznie ze skanerem, coś polecicie do 400-500 zł?
    Cytuj
  • Katastrofalny 6 cze 2016, 19:19
    Jak coś taniego i taniego w eksploatacji to tylko Brother DCP- J105.
    Cytuj
  • zataraa2 22 cze 2016, 9:15
    Dzięki, właśnie ten model bierzemy pod uwagę, a jak z zamiennikami, łatwo kupić?
    Cytuj
  • kalihalirap 26 sie 2016, 9:55     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2016, 9:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo słabo będzie kupić fajny sprzęt w cenie do 300 zł. A już jeśli chodzi o urządzenie wielofunkcyjne to już w ogóle. Ale - np. Epson https://atramentowka.com/Epson-Expression-Home-XP425 ma w swojej ofercie urządzenia wielofunkcyjne nieznacznie droższe od ceny, która Cię interesuje. Oczywiście musisz zapoznać się dokładnie z ofertą.
    Od siebie dodam, że do Epsona dość łatwo dobrać zamienniki, więc samo użytkowanie powinno być tańsze.

    Cytuj
  • jarek7 27 wrz 2016, 16:13
    W tej cenie to rzeczywiscie trudno, może jednak lepsza bezie atramentówka, z hp ostatnio jest afera bo poblokowali zamienniki więc może lepiej inna marka, ja mam brothera i bez problemu zamienniki działają, kupuję Actisy.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum