Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tablet, ale jaki??, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tablet, ale jaki??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • theoop 18 wrz 2015, 12:48
    Ja mam Lenovo TAB 2 A7-10F i bardzo go sobie cenię uśmiech
    Cytuj
  • Begrud 21 wrz 2015, 16:30
    Hmm to ja mam chyba coś w ten deseń. Jak chcecie się dowiedzieć jaki dokładnie mam model to tak się składa, że ten - AL3500FL czy jakoś tak. Wiem, że to jest Lenovo. Tylko pytanko mam do bardziej zaawansowanych - przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć jak miałbym przetestować moją kamerkę internetową. Chodzi o to właśnie, że na Skypie wszystko mi działa prawidłowo. Jednak jak miałbym sprawdzić na jakiejś innej stronie www przed włączeniem na komunikatorze mojej kamerki? Ktoś by miał jakiś konkretny przykład do podania?
    Cytuj
  • tymoteuszek 14 paź 2015, 18:27
    Przede wszystkim należy ustalić do czego będzie wykorzystywany taki tablet. Jeżeli kupujemy takie urządzenie dziecku w wieku około10 lat to nie warto brać tabletów z górnej półki cenowej, gdyż różne rzeczy mogą się z nim dziać, a użytkownik też zapewne nie będzie miał wygórowanych oczekiwań i np. mała gęstość pikseli nie zrobi mu różnicy. Do bardziej zaawansowanych zastosowań, w tym np. do częstego korzystania z internetu lepiej wybrać coś lepszego, najlepiej powyżej 1 GB RAM, gdyż przy 1 GB nadal mogą zdarzać się przycinki i spowolnienia.
    Cytuj
  • Daria05 20 paź 2015, 14:36
    Jeżeli dziecko małe, to pewnie marketowe "zabawki" wystarczą, ale jeżeli "dziecko" rozpoczyna studia, to może jednak coś lepszego. Zwłaszcza, że wiele sklepów (np. ispot) proponują promocje dla uczniów, studentów czy nauczycieli. Jeżeli tablet ma kilka lat posłużyć, to nie może to być byle co.
    Cytuj
  • Julczita 28 paź 2015, 11:29
    Ja mam Samsusia i jest ok. Zastanowiłabym się jakbym teraz kupowała nad Lenovo
    Cytuj
  • sloneczko9 18 lis 2015, 7:24     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lis 2015, 7:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Bo Lenovo ma obecnie bardzo dobry sprzęt. Sama jakis czas temu zamawiałam sobie nowy tablet oraz zdecydowałam się na Lenovo Yoga 2. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona bo tablet jest wygodny, ma super baterię oraz dobrą jakość obrazu oraz parametry. Kupowałam w sklepie rtv Euro agd:
    http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne.bhtml

    Obecnie jest na ten model promocja i można go kupić w dobrej cenie 1200 zł. Poza tym tablet można brać również na raty.
    Cytuj
  • lativa 20 maj 2016, 16:50
    Hej, hej. Lekko odświeżam wątek. Do początku czerwca mam rabat -5% (uprzedzając pytania - rabat z kartą sygmy) na tablety w rtv euro agd iii... nie wiem, jaki wybrać. Pomożecie?
    Cytuj
  • ogonik3 23 cze 2016, 15:25
    Jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz iPada Mini do 1000 złotych. Mam iPhone i z całego serca polecam tą firmę.
    Cytuj
  • tadzik90 28 cze 2016, 16:28
    Ja polecam lenovo
    Cytuj
  • hasanna 23 lip 2016, 11:04
    Ja mam tablet z Asusa i pomimo już sporu lat na karku sprawuje się nadal dobrze. Co do lenovo to mogłabym się wypowiedzieć tylko w kwestii laptopów, z nimi mam do czynienia, ale jeżeli robi to samo z tabletami, to tak, tą markę też mogłabym gorąco polecić.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum