Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tusz do drukarki, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tusz do drukarki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ogonik3 23 cze 2016, 15:20
    Ja na swojej drukarce używam oryginalnych tuszy. W razie gdyby drukarka przestałaby mi działać to mogę oddać ją bezproblemowo do darmowej naprawy.
    Cytuj
  • Battlecross 27 cze 2016, 10:51
    ogonik3 napisał:Ja na swojej drukarce używam oryginalnych tuszy. W razie gdyby drukarka przestałaby mi działać to mogę oddać ją bezproblemowo do darmowej naprawy.
    Ale wiesz, że z zamiennikami też nie ma tego problemu? Jak pisałem wcześniej (chyba) Asarto ma super politykę jeśli chodzi o reklamacje. Jeśli ich zamienniki uszkodzą Ci drukarkę to biorą na siebie gwarancję za drukarkę. Zero problemu a cena za zamiennik niższa :-)
    Cytuj
  • zataraa2 7 lip 2016, 12:58
    active jet też coś takiego gwarantuje, a oni też mają też tańsze tusze actis, do zdjęć średnio się sprawdzą ale do drukowania się nadadzą
    Cytuj
  • Rambo85 10 lip 2016, 13:29
    Battlecross napisał:
    ogonik3 napisał:Ja na swojej drukarce używam oryginalnych tuszy. W razie gdyby drukarka przestałaby mi działać to mogę oddać ją bezproblemowo do darmowej naprawy.
    Ale wiesz, że z zamiennikami też nie ma tego problemu? Jak pisałem wcześniej (chyba) Asarto ma super politykę jeśli chodzi o reklamacje. Jeśli ich zamienniki uszkodzą Ci drukarkę to biorą na siebie gwarancję za drukarkę. Zero problemu a cena za zamiennik niższa :-)
    Faktycznie Asarto promuje nawet na stronie głównej bezterminową gwarancję na tusze i tonery. Choć jeszcze, ani razu nie musiałem korzystać. Z początku kupiłem oryginalny tusz i miałem lekkie przeświadczenie, żew oryginalnych przejścia tonalne wypadają gorzej.
    Cytuj
  • smajla 16 sie 2016, 14:23
    Które zamienniki możecie polecić do brohera J100?? Mam obawy przed tymi najtańszymi z allegro
    Cytuj
  • jarek7 23 sie 2016, 15:08
    Actisy powinny być do Twojej drukarki, też dużo nie kosztują a producent dobrze znany i nie musisz sie obawiac że jakość będzie slaba
    Cytuj
  • kalihalirap 26 sie 2016, 9:47     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2016, 10:38, w całości zmieniany 1 raz)
    W drukarkach HP bardzo łatwo jest kupić zarówno oryginał, jak i zamiennik. Tutaj masz propozycje dotyczącą zamienników https://atramentowka.com/Zamienniki-do-HP
    Dla mnie ogólnie HP to bardzo dobry sprzęt. Co do wyboru: wydaje mi się, że lepiej jest kupować tańsze zamienniki niż oryginały. Jak sam wspomniałeś, drukujesz mało, wręcz symbolicznie. Dlatego nie ma sensu w Twoim przypadku inwestować w jakiś super odpowiednik, gdyż mija się to w Twoim przypadku z celem.
    Cytuj
  • jarek7 27 sie 2016, 21:45
    Hp często mocno utrudnia życie ludziom mocno zabezpieczając urządzenia przed zamiennikami więc przed zakupem lepej się zorientować czy do danego modelu jest zamiennik i czy on dziąła.
    Cytuj
  • Koscitrupek 11 wrz 2016, 18:27
    Rambo85 napisał:
    Battlecross napisał:
    ogonik3 napisał:Ja na swojej drukarce używam oryginalnych tuszy. W razie gdyby drukarka przestałaby mi działać to mogę oddać ją bezproblemowo do darmowej naprawy.
    Ale wiesz, że z zamiennikami też nie ma tego problemu? Jak pisałem wcześniej (chyba) Asarto ma super politykę jeśli chodzi o reklamacje. Jeśli ich zamienniki uszkodzą Ci drukarkę to biorą na siebie gwarancję za drukarkę. Zero problemu a cena za zamiennik niższa :-)
    Faktycznie Asarto promuje nawet na stronie głównej bezterminową gwarancję na tusze i tonery. Choć jeszcze, ani razu nie musiałem korzystać. Z początku kupiłem oryginalny tusz i miałem lekkie przeświadczenie, żew oryginalnych przejścia tonalne wypadają gorzej.
    Koniecznie musicie zobaczyc ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=PQVZPlt3L18. Asarto bije inne firmy na łopatki. Doczytałem się, że ich produkty mają masę wyróżnie dobrej jakości, czy nawet firma za prężne rozwijanie się na rynku.
    Cytuj
  • Battlecross 12 wrz 2016, 12:44
    Też widzialem ostatnio, ze Asarto dostało jakieś nagrody bo rozwijają się bardzo prężnie. To pokazuje, że warto zaufać tej firmie. Ja dalej korzystam i dalej polecam.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum