Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tworzenie stron WWW, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tworzenie stron WWW

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Leon99 15 maj 2017, 15:07
    Wszystko zalezy od tego ile naszego czasu poswiecimy na nauke tworzenia strony (nawet z gotowych szablonow). Jesli wyceniamy godzine naszej pracy np na 30 zl - to jak poswiecimy 10h na zrobienie strony - to czy nie lepiej komus zaplacic te zalozmy 300 zl, a samemu podczas tego czasu - po prostu popracowac?
    Jesli macie miec jakis sklep internetowy - to nie warto kupowac od razu sklepu za niewiadomo ile - mozna postawic darmowy (jest tego multum)+do tego za darmo wdrozyc system platnosci - np Tpay (takze darmowy, a naprawde konkretny).
    Cytuj
  • zylek 7 cze 2017, 16:17
    Kluczowe znaczenie mają podstawowe parametry.
    Nie zapewnicie ich sobie, to nie będzie też efektów.
    Strona ma działać solidnie i niezawodnie.
    Hosting to śmieszne grosze - za dobrą usługę nie trzeba dużo płacić.
    Cytuj
  • zforg 11 wrz 2017, 23:21
    Leon99 napisał:Wszystko zalezy od tego ile naszego czasu poswiecimy na nauke tworzenia strony (nawet z gotowych szablonow). Jesli wyceniamy godzine naszej pracy np na 30 zl - to jak poswiecimy 10h na zrobienie strony - to czy nie lepiej komus zaplacic te zalozmy 300 zl, a samemu podczas tego czasu - po prostu popracowac?
    Jesli macie miec jakis sklep internetowy - to nie warto kupowac od razu sklepu za niewiadomo ile - mozna postawic darmowy (jest tego multum)+do tego za darmo wdrozyc system platnosci - np Tpay (takze darmowy, a naprawde konkretny).
    Chyba żartujesz, strona z kreatora chcesz pokazać światu? W dzisiejszych czasach takie strony możesz pokazać nauczycielowi informatyki na sprawdzianie w 6 klasie.

    Dzisiejsze strony to nie tylko html, css ale również JavaScript, php, i dynamiczne treści.
    Gwarantuje, że zabraknie Ci roku na ogarnięcie mega podstaw.
    Cytuj
  • zylek 12 gru 2017, 16:23
    Postawienie strony wymaga od ciebie:
    hostingu i domeny (hekko - kilka dyszek za rok)
    cmsa (WP - darmowy)
    thema (darmowy)

    I to wszystko. Nie musisz mieć specjalnej wiedzy - pierwsza strona jej nie wymaga.
    Cytuj
  • zylek 5 sty 2018, 16:16
    Wyżej pokazałem jak to zrobić, żeby było tanio i robiło wrażenie ;-)
    Nie ma potrzeby wydawania większej kasy na te usługi, bo to kompletnie nic wam nie da.
    Po prostu - podejdźcie do tematu rozsądnie ;-)
    Cytuj
  • GabiPhon 15 sty 2018, 10:18
    Dobry host to tani host przymrużenie oka
    Cytuj
  • Glinka 6 maj 2019, 17:30
    Jeśli chodzi o hosting to Firehost i raczej nie ma się nad czym zastanawiać.
    Po prostu ciężko znaleźć solidną usługę w takiej cenie.
    A tutaj wszystko działa pierwsza klasa.
    Cytuj
  • zuziagola 13 sty 2020, 18:23
    Co do hostingu to ja wam mogę polecić nazwa.pl bo jestem ich klientką od kilku miesięcy i wszystko działa dobrze, sprawnie. Mam też wykupioną domenę i certyfikat SSL, mają dobrą obsługę.
    Cytuj
  • jarekcda 10 lut 2020, 21:08
    Żeby mieć stronę www czy bloga można to zrobić za darmo. Później, jeżeli się wszystko uda można wszystko przenieść na płatny hosting i domenę. Jeżel ktoś chce spróbować tu jest dużo propozycji za free:
    bazafirmy.pl/blog/wlasny-blog-za-darmo.php
    Cytuj
  • janczek 26 paź 2021, 12:17
    Popieram, Lepiej zapłacić za dobry hosting na dyskach NVMe, czasem można mieć do tego domenę na pierwszy rok gratis. Polecam https://hostido.pl jako firmę.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum