Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wybór nowego telefonu (smartfon)

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór nowego telefonu (smartfon)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • jarek7 10 wrz 2014, 10:58
    Dzień dobry. Planuję kupić nowy telefon, niestety mam dylemat. Znalazłem kilka modeli, które są fajne, ale nie potrafię do końca zdecydować, który kupić. Po pierwsze HTC ONE m8, zawsze podziwiałem tą firmę za solidność, może i mają starsze oprogramowanie ale mają dobrą integrację ze sprzętem. Dalej LG G3, LG znam z bardzo dobrej elektroniki, mają najnowsze oprogramowanie już w urządzeniach. I ostatni to Galaxy s5, do tego mam lekką awersję ze względu na telefon w przeszłości tej firmy, ale teraz to pewnie nie ma znaczenia bo ładnie chodzi. Niezły dylemat, kasy sporo do wydania dlatego nerwówka męczy. Proszę o wypowiedź osób które mają te telefony.
    Cytuj
  • dek-ster 11 wrz 2014, 11:39
    jarek7 napisał:Dzień dobry. Planuję kupić nowy telefon, niestety mam dylemat. Znalazłem kilka modeli, które są fajne, ale nie potrafię do końca zdecydować, który kupić. Po pierwsze HTC ONE m8, zawsze podziwiałem tą firmę za solidność, może i mają starsze oprogramowanie ale mają dobrą integrację ze sprzętem. Dalej LG G3, LG znam z bardzo dobrej elektroniki, mają najnowsze oprogramowanie już w urządzeniach. I ostatni to Galaxy s5, do tego mam lekką awersję ze względu na telefon w przeszłości tej firmy, ale teraz to pewnie nie ma znaczenia bo ładnie chodzi. Niezły dylemat, kasy sporo do wydania dlatego nerwówka męczy. Proszę o wypowiedź osób które mają te telefony.
    Decyzję musisz podjąć sam bo to będzie Twoja zabawka przymrużenie oka. Zajrzyj na neo24.pl, może tam znajdziesz coś zupełnie innego a wartego zainteresowania. Widziałem tam całkiem spory wybór telefonów.
    Cytuj
  • jarek7 18 wrz 2014, 11:27
    Ehhh, neo24 to chyba ostatni sklep internetowy, w którym chciałbym kupić cokolwiek po ostatnich zakupach. Chyba powinni wziąć sobie do serca, że jak coś klient zamawia i przychodzi uszkodzone to powinni wysyłać od razu nowy sprzęt. Ja czekałem na lodówkę 2 tygodnie, to ma być normalne?

    Wracając do telefonu, to na pewno, ale chciałbym poczytać jeszcze opinię ludzie, którzy mają albo też chcą kupić taki telefon z podobnymi parametrami. Jak na razie znam osobę która ma G3, telefon bardzo fajny, ale ja lubię być oryginalny. Więc jak mnie opinie i parametry przekonają to ewentualnie wezmę dopiero.
    Cytuj
  • Moloo 30 wrz 2014, 18:54
    Nie wiem czemu ludzie tak bardzo nastawiają sie na te smartfony, nawet jak czytałem tutaj http://www.comperia.pl/forum/gsm , to sporo osób , zastanawiało sie na kupnem takiego telefonu. Dla mnie prosty znaczy lepszy.
    Cytuj
  • akbar 31 gru 2014, 10:56
    Polecam smartfony Samsung, nie kupowałbym za to Iphone'a, bo to jak dla mnie strata kasy. Jednak możesz poczytać np. http://www.morele.net/wiadomosc/jaki-smartfon-wybrac-z-androidem-ios-czy-windowsem/814/
    Cytuj
  • erykit 7 sty 2015, 9:41
    Widzę, że szukasz tutaj naprawdę dobrego flagowego telefonu.
    Sam proponuję zastanowić się nad Sony Xperia Z 3.
    Aktualnie jest do kupienia w dobrej cenie 2000 zł a jeszcze miesiąc temu była ponad 300 zł droższa tak więc jak widzisz cena jest ok.
    Moim zdaniem ma o wiele fajniejszy wygląd od Samsunga Galaxy S5. Jednoczesnie oferuje lepszy procesor oraz baterię.
    Lg G3 również jest ok ,szczególnie,że kupisz obecnie za mniej niż 1500 zł.
    Cytuj
  • broken 7 sty 2015, 11:02
    Ja zdecydowałem się na zakup takiego [url=httpskrzywienie]telefon HTC One M8[/url] mam go od dwóch miesięcy, telefon sprawuje się idealnie, nie jest to mój pierwszy telefon tej firmy, wybrałem ją właśnie ze względu na to, że nigdy się na niej nie zawiodłem.
    Co do samego One M8 to ma bardzo dużo pamięci, do tego obudowa bardzo trwała. Jestem zadowolony więc polecam.
    Cytuj
  • Nowakova 7 sty 2015, 11:39
    A tutaj http://allinside.pl/ sprawdzałeś? Smartfony po niższych cenach i od producentów. Z androidem, windowsem, apple jakie chcesz. Do tej ceny jaką masz na pewno coś tam znajdziesz.
    Cytuj
  • Ecia 11 sty 2015, 20:16
    Jakiś czas temu xperie mały kiepskie opinie, poprawili się z jakością ??
    Mnie osobiście kusi jakiś samsung...
    Cytuj
  • CrocodileR 14 sty 2015, 12:33
    iPhoney są moim zdaniem bezkonkurencyjne uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Neo 24 Polecam