Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wybór nowego telefonu (smartfon), strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór nowego telefonu (smartfon)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • stim 28 lut 2020, 8:06
    Używam telefon Kruger&Matz Live 6+, ma parametry zbliżone do flagowców, a był w dużo niższej cenie. Fajny telefon, z duża baterią i nowoczesnym wyglądem. Co ważne to Polska firma, choć wiadomo, że smartfon produkowany jest w Azji, jak prawie wszystkie produkty elektroniczne w dzisiejszych czasach. Jak ktoś szuka taniego telefonu i nie potrzebuje szpanować nazwą, ani rachunkiem za parę tysi, to zachęcam do przejrzenia oferty tej firmy. Jedynie, jakie negatywne opinie o nich słyszałem, to kłopoty z serwisem, lecz osobiście nie miałem z tym do czynienia. język
    Cytuj
  • Koscitrupek 9 mar 2020, 7:39
    No ja dalej będę bronić jednak Iphone X, gdyż uwielbiam ten telefon. Robi piękne zdjęcia, jest bardzo intuicyjny. Nowy UI moim zdaniem jest rewelacyjny. Nie rozumiem tego hejtu na UI/UX, myślę, że ludzie zwyczajnie nei potrafią się dososować do nowych rozwiazań , gdy są przyzwyczajeni do starych. Póki co mam umowę abonamencką z Play, ale myślę, że pod kniec jnowego roku dalej pozostane wierny Iphone
    Cytuj
  • Ogryzka 1 maj 2020, 0:10
    Alcatel 1S <3 jak dla mnie najlepszy. Mam od niedawna i nie mogę się nim nacieszyć. To nowa odsłona tego modelu która się pojawiła na rynku w tym roku. Mąż zrobił mi taki prezent. Dual Sim, niezła pamięć wewnętrzna, aż cztery aparaty. No i czego chcieć więcej uśmiech
    Cytuj
  • Quku 2 maj 2020, 20:28
    Fakt, Alcatel 1S 2020 jest bardzo udany modelem, zwłaszcza, że jest to telefon za plus minus 500 złotych uśmiech Nawet sam sie na niego skusiłem, ma fajny aparat, o coś takiego mi chodziło. Do tego ma sporo ramu, który wystarcza do tego aby telefon działał płynnie.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 maj 2020, 13:01
    Ma też kilka bajerów których wcześniej nie miałam w tel. Np jak dzwoni a chcesz go wyciszyć to wystarczy go obrócić. To mi się mega przydaje w pracy czy jak gotuje i nie mam jak ani odebrać ani wyciszyć. Do tego ten Alcatel ma całkiem niezłe głośniki, często słucham muzyki z tel i jak położę obok jak pracuje to idealnie daje uśmiech
    Cytuj
  • Kanita 20 cze 2020, 0:25
    Skoro mowa o Alcatelu, to ze swojej strony polecam Wam też zapoznać się ze specyfikacją modelu 3L (2020) - moim zdaniem jest genialny, szczególnie jak za taką niską cenę. Powiem Wam, że gdybym nie wiedziała, na pewno nie zakwalifikowałabym tego telefonu jako "budżetowy"uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 28 cze 2020, 19:57
    Kanita napisał:Skoro mowa o Alcatelu, to ze swojej strony polecam Wam też zapoznać się ze specyfikacją modelu 3L (2020) - moim zdaniem jest genialny, szczególnie jak za taką niską cenę. Powiem Wam, że gdybym nie wiedziała, na pewno nie zakwalifikowałabym tego telefonu jako "budżetowy"uśmiech
    Napisz o nim coś więcej. Nie kojarzę tego modelu Alcatel, to jakaś nowość ostatniego czasu?
    Cytuj
  • Quku 30 cze 2020, 14:08
    a czym się róznią od siebie te oba alcatele 1S i 3L 2020?
    Cytuj
  • Chan 31 sie 2020, 14:44
    różnica między jednym a drugim alcatelem to w cenie jest, ale to nie dużo. no i 3L ma o wiele lepszy aparat.
    Cytuj
  • Quku 31 sie 2020, 15:16
    A Alcate 3X 2020? Widziałem, że taki model wyszedł, fajnie się sprawdza w praktyce? Ktoś może się orientuje?
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Neo 24 Polecam