Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Ciekawa książka na urlop

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ciekawa książka na urlop

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 10  
  • dana51 22 lip 2010, 13:44
    Lato w pełni, szukam czegoś na urlop. Co warto poczytać?
    Cytuj
  • kozlica 26 lip 2010, 16:39
    Zależy co lubisz przymrużenie oka Ja osobiście polecam literaturę iberoamerykańską. Mój ulubiony autor to G. G. Marquez. Polecam zacząć od "100 lat samotności". Książka zabawna i pełna niesamowitości. Bardzo długo więc w sam raz na urlop uśmiech
    Cytuj
  • casia1980 27 lip 2010, 1:09
    Ja ostatnio zachwyciłam się książką "Życie Pi" Yanna Martela! Bardzo ciekawa historia, wciąga niesamowicie, jest przygoda, akcja, filozoficzny dystans do życia i nutka cudownego humoru! Ma też jedną poważną wadę. Zbyt szybko się ją czytaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bandito 27 lip 2010, 21:21
    Ja sobie specjalnie na urlop kupiłem Filary ziemi Kena Folletta. Już mi ślinka cieknie, taka historyczno-sensacyjna powieść osadzona w klimatach średniowiecznej Anglii. Lubię tego autora, za wciągającą narrację i wyraziste postaci. Słyszałem też, że ta książka wciąga jak trąba powietrznaprzymrużenie oka A z ostatnio czytanych mogę polecić Drogę, zapomniałem nazwiska autora, ale na podstawie tej książki powstał niedawno film. Futurystyczno-katastroficzna wizja świata po jakimś katakliźmie. Powiem krótko. Wali po bani. Może niekoniecznie na czas letniego wypoczynkuprzymrużenie oka Mocne, ale dobre.
    Cytuj
  • kokozaurr 28 lip 2010, 9:57
    jeśli ktoś lubi czarny humor to polecam "Paragraf 22" J. Hellera. Lektura obowiązkowa!!!
    Cytuj
  • aleksander_wielki 28 lip 2010, 16:25
    Ja polecam książki R. Kapuścińskiego. Moja ulubiona to "Podróże z Herodotem", ale szczerze polecam wszystkie uśmiech Świetny język, można odetchnąć a jednocześnie się czegoś dowiedzieć. Dobre nie tylko na urlop
    Cytuj
  • bigotka 28 lip 2010, 20:20
    Na urlop polecam Chmielewską uśmiech Bardzo fajnie pisze i można się zrelaksować w sam raz na wolne dni uśmiech
    Cytuj
  • barbara_k 28 lip 2010, 21:47
    Ja polecam wszystkim książki Paula Coelho. Literatura bardziej dla kobiet, ale można się naprawdę wciągnąć i zainspirować.
    Cytuj
  • bigotka 28 lip 2010, 23:48
    barbara_k napisał:Ja polecam wszystkim książki Paula Coelho. Literatura bardziej dla kobiet, ale można się naprawdę wciągnąć i zainspirować.
    potwierdzam!!! uśmiech
    Cytuj
  • celina_h 29 lip 2010, 0:23
    bigotka napisał:Na urlop polecam Chmielewską uśmiech Bardzo fajnie pisze i można się zrelaksować w sam raz na wolne dni uśmiech
    Dodam jeszcze, że jak ktoś lubi kryminały to warto sięgnąć po książki Agathy Christie uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum