Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co przynieść na parapetówkę?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co przynieść na parapetówkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • makalica87 1 wrz 2015, 18:33
    Jak nie wiadomo co kupić, to kwiatek doniczkowy zawsze jest dobrym pomysłem uśmiech Takie jest moje zdanie.
    Cytuj
  • michasia_s 23 wrz 2015, 21:28
    Osobiście nie chciałabym dostać ani kwiatków ani żadnych filiżanek, talerzy czy jakiejkolwiek zastawy. Bardziej cieszyłby mnie jakiś album na zdjęcia czy jakieś pojemniki na przyprawy. Ostatnio bardzo ucieszyłam się ze świecy zapachowej. Dostałam ją od przyjaciółki, duża, w fajnym słoiczku no i super zapach. Może to byłby dobry prezent? Teraz można przebierać w zapachach, na jesień fajne są z takiego rodzaju Cukier Klonowy. Potrafią rozgrzać swoim zapachem.
    Cytuj
  • bozenamalik 2 paź 2015, 14:09
    Ja też raczej nie ucieszyłabym się z kwiatków. Nie każdy ma do kwiatów rękę, a żal byłoby mi oglądać usychającą roślinkę.
    Myślę, że w dobrym guście byłoby zapytać panią domu wprost, co by jej się przydało, żeby uniknąć właśnie trzech blenderów i dwóch tosterów przymrużenie oka Albo wybrać się z nią na kawę a przy okazji zakupy, jeśli to bliska znajoma.
    Fajnym prezentem byłby ekspres na kapsułki, fajne, fikuśne kubki, dobrą herbatę, zapachowe świeczki, a może zapas domowego dżemu przymrużenie oka Tym ostatnim to nikt nie pogardzi
    Cytuj
  • martinus22 4 paź 2015, 13:27
    Nie wiem co lubią Twoi znajomi, więc ciężko ocenić. My rok temu na parapetówkę przynieśliśmy znajomym taką walizkę z przyprawami, ale oni dość dużo gotują i wymyślają takie potrawy, że prezent w 100% trafiony uśmiech
    Cytuj
  • dwerek 5 paź 2015, 12:58
    My z żoną kupiliśmy zabawną wycieraczkę w sklepie internetowym. Trochę się baliśmy bo zamówiliśmy wycieraczkę od razu zapakowaną na prezent, ale tak profesjonalnie zapakowanej rzeczy to nigdy nie widziałem. No i oczywiście nasz prezent był hitem imprezy!!!

    Cytuj
  • Magdalena_Rozbicka 21 sie 2019, 8:51
    Koleżanka z pracy robiła parapetówkę, zaprosiła wszystkich z naszego pokoju, w którym pracujemy, czyli 8 osób. Uznaliśmy, że nie bedziemy kupować prezentów pojedynczo tylko zrobimy składkę i kupimy irobota. Każdy uznał, że to super pomysł, obdarowana również przymrużenie oka
    Cytuj
  • Rybka12e 24 lip 2020, 13:41
    Proponuję zrzutkę na robota odkurzającego roomba. To jest najlepsze co można komuś dać na parapetówkę - zwolnienie z odkurzania.
    Cytuj
  • edwinka 26 paź 2020, 14:11
    sałatka gyros uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum