Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co ubrać na obronę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co ubrać na obronę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • zosiasamosia 14 kwi 2011, 22:27
    Niedługo mam obronę pracy dyplomowej. Jak się ubrać na taką okazję? Musi być na galowo?
    Cytuj
  • 30m1n1k4 15 kwi 2011, 1:25
    Jasne, że nie. Byle eleganckouśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 15 kwi 2011, 7:04
    Ja bym jednak postawiła na klasyczny zestaw - biała bluzka i czarna spódnica plus marynarka. To w końcu obrona. Lepiej wybrać bezpieczny zestawprzymrużenie oka
    Cytuj
  • zosiasamosia 15 kwi 2011, 8:48
    Mam z tym problem, bo nie chcę założyć po prostu czarnej spódnicy i białej bluzki... wolałabym coś bardziej oryginalnego i uniwersalnego, żebym mogła to wukorzystać później, a nie odwiesić do szafy. Ale oczywiście przede wszystkim ważne żeby było dopowiednie na taką okazję...

    A co myślicie o takiej sukience?
    Cytuj
  • caipirinha 15 kwi 2011, 11:33
    Śliiiczna! Cudo po prostu. I jak najbardziej odpowiednia! Gdzie taką znalazłaś? Zdradź koniecznieuśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 15 kwi 2011, 15:00
    Ja na swój egzamin dyplomowy założyłam brązową sukienkę (ze studniówki zresztą, bo nie mialam pieniędzy na nową) i pożyczony beżowy żakiet. Zdałam na piątkęuśmiech To już nie ten etap, żeby ubierać się na galowo, aczkolwiek taki wariant nie jest wykluczony. Ale jak nie chcesz się tak ubierać to nie musisz, wazne żeby było elegancko i nie krzykliwie. Powodzenia na obronieuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 15 kwi 2011, 18:58
    Absolutnie nie musi być to czarno-biały strój, to nie matura, że wszyscy wygladają jak pingwinyprzymrużenie oka Tu odpowiedni będzie dowolny, byle stonowany strój. Kolor też dowolny. Ta sukienka, którą pokazałaś jest bardzo ładna i jak najbardziej pasuje.
    Cytuj
  • caipirinha 15 kwi 2011, 19:58
    Iolla007 napisał:Absolutnie nie musi być to czarno-biały strój, to nie matura, że wszyscy wygladają jak pingwinyprzymrużenie oka Tu odpowiedni będzie dowolny, byle stonowany strój. Kolor też dowolny.
    Ja bym jednak odradzała czerwony czy inne krzykliwe kolory, bo komisja nie zwróci uwagi na to co mówisz w takiej kiecceprzymrużenie oka Poza tym czerwony wzbudza agresję, więc lepiej uważaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 15 kwi 2011, 22:51
    Ta sukienka jest fantastyczna! Moglabyś napisać gdzie ją kupiłaś?
    Cytuj
  • zosiasamosia 16 kwi 2011, 6:43
    No jeszcze nie kupiłam, ale moge podać adres sklepu, w którym ja znalazłam: http://elizabeth-suknie.com.pl/galeria-sukienek.html
    Ta mi się strasznei spodobała, ale mają tam dużo innych bardzo ladnych. Ale nie wszystkie, ktore mi się podobają nadają się na obroneuśmiech Ale jeśli mówicie, że ta jest ok to ja zamówię, bo mnie oczarowała. Na pewno ją bedę nosić potem. A jak myslicie, muszę mieć do niej żakiet czy marynarkę?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum