Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co ubrać na obronę?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co ubrać na obronę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • domowadama 7 sty 2013, 7:57
    ja bym postawiła na białą bluzkę i spódnicę. przecież takich okazji nie ma wiele język
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 13:33     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też postawiłabym na klasykę. Jeszcze podpadniesz egzaminatorom strojem, jak zaczniesz kombinować, a to raczej nie jest dobry pomysł przymrużenie oka
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 12:07     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 12:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja na obronie chciałam wyglądać skromnie, elegancko i profesjonalnie wielki uśmiech W Orsay znalazłam ciemnogranatową sukienkę, z krótkim rękawem, kończącą się na wysokości kolana, jedyną ozdobą był cienki czarny pasek w talii. Jak teraz ktoś ogląda zdjęcia z tego ważnego wydarzenia, to zawsze słyszę, że wyglądałam świetnie, jak pewna siebie i swojej wiedzy osoba - a o to mi chodziło wielki uśmiech A sukienka teraz się przydaje na spotkania biznesowe wielki uśmiech
    Cytuj
  • faworytowy 19 mar 2013, 10:59
    Otóż to, lepiej nie "podpaść" zaraz na samym wstępie. Na każde egzaminy należy być ubranym czysto, skromnie,ale z pewną dozą elegancji, Tylko bez przesady i nie jaskrawo.
    Cytuj
  • floteka 25 mar 2013, 12:02
    Ubierz się elegancko. Może to mieć wpływ na to, że uda Ci się obronić uśmiech

    Cytuj
  • sonique321 25 mar 2013, 12:25
    Oczywiście, że na galowo! Teoretycznie na każdy egzamin powinno się tak ubieraćuśmiech
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:21     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Trzeba ubrać się schludnie i elegancko tak, jak na każdy inny egzamin. Czerń i biel nie jest może obowiązkowa, ale trzeba zachować jakiś umiar.
    Cytuj
  • sloneczko9 10 lis 2013, 18:09
    W moim przekonaniu klasyka zawsze jest w cienie. Nie jest to tylko moje zdanie ale również słynnych szafiarenek - tutaj jest na to dowód http://kasia-tusk.pl/
    Co powiecie o tym zestawie klasyka?
    Cytuj
  • karollca 10 lis 2013, 21:12
    Najlepiej ubrać sie wygodnie. Elegancko - to się rozumie samo przez się, ale tak, żeby odzwierciadlało nasz styl. przymrużenie oka
    Cytuj
  • 11 lis 2013, 11:00
    Proponuję bardzo tradycyjnie. Czarno, biało i elegancko. Taki strój na pewno się sprawdzi uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum