Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co zrobić z dziećmi podczas wesela?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zrobić z dziećmi podczas wesela?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • szarlottka 22 lis 2013, 19:34     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lis 2013, 10:49, w całości zmieniany 2 razy)
    Świetny pomysłwielki uśmiech Nam udało się znaleźć idealny hotel i salę w Warszawie i już w styczniu powiemy sobie "Tak"
    Wśród gości będzie trochę dzieci więc taka pomoc byłaby idealnauśmiech
    Cytuj
  • bellarosa 4 gru 2013, 11:04
    Świetny pomysł, ale myślę, że na czas wesela dziećmi mogą się zaopiekować nasi bliscy znajomi/przyjaciele uśmiech
    Cytuj
  • jik7008 27 mar 2014, 15:13
    też tak sądzę, rodzina to rodzina, przynajmniej ja na Twoim miejscu czułabym się bezpieczniejsza
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 8:23
    coraz częstrzym zwyczajem na weselach, zwłaszcza, gdzie jest spora ilość dzieci, panstwo młodzi wynajmują kogoś na miarę klauna, kto zabawia do wieczora te dzieci, przez co nie biegają pod nogami, tylko bawią się w swoim towarzystwie.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 10:25
    Wg mnie dziecko można zabrać z sobą, często też jest specjalne miejsce gdzie można położyć je spać.
    Ale też np można je zostawić pod czyjąś opieką.
    Cytuj
  • albani 10 wrz 2014, 11:45
    Nie jestem zwolennikie dzieci na weselu szczególnie takich do 10 roku zycia. Ani rodzice sie nie ubawią ani dzieci, zreszta jak dzieci maja patrzeć na pijanych wujków obściskujących młodsze kobiety to chyba znikoma przyjemnośc dla niech. staram się zawsze dzieci zostawić u kogoś znajomego, który akurat na wesele nie idzie.
    Cytuj
  • Bartniczka 12 wrz 2014, 16:47
    Według mnie to nic złego, że wśród gości weselnych są dzieci i to w każdym wieku. Tak naprawdę każde dziecko ma swojego rodzica, który przede wszystkim sam powinien zadbać o bezpieczeństwo własnej pociechy oraz jej dobre samopoczucie. A dla rodziców z dziećmi to pewnie też nie jest super komfortowa sytuacja, kiedy nie mogą bawić się na 100%, bo mają obowiązki. Zatem, tak naprawdę, każdy rodzic sam decyduje, czy chce być na weselu (i znajduje opiekę dla własnej pociechy) czy bawi się na weselu, ale pamięta o obowiązku wobec dziecka/-ci.

    Bardzo fajnym pomysłem jest zatrudnienie, jak ktoś wyżej wspomniał, animatora, który przez kilka godzin zapewni zabawę i opiekę małym weselnikom.
    Cytuj
  • Leon99 1 mar 2015, 16:13
    Uwazam, iz [url=http://]klaun na wesele dla dzieci[/url] to bardzo dobra opcja! Zajmie w koncu dzieciaki przed dosc dluzszy okres czasu, a dzieki temu rodzice beda mogli w spokoju sie pobawic i wyszalec!uśmiech U znajomego bylismy w tamtym roku na takim weselu z klaunem i dzieciaki szalaly caly czas!!uśmiech
    Cytuj
  • paulinkaaa2 2 mar 2015, 11:47
    My byliśmy na takim weselu gdzie była i foto budka i bańki mydlane także dzieciaki się nawet nie miały czasu nudzićuśmiech
    Cytuj
  • Kamila102 5 mar 2015, 14:05
    Gorąco polecamy obecność dzieci na weselu. Mali goście mogą się bawić z nami, a rodzice z resztą dorosłych. Dzieci jak i dorośli w tym czasie będą się świetnie bawić nie przeszkadzając sobie nawzajem. Bez dzieci to nie to samo.
    Cytuj
1 2 z 2