Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy warto wynając organizatora wesel?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wynając organizatora wesel?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Blueberry28 14 lut 2011, 16:31
    Czy ktoś z Was korzystał z usług tzw wedding plannera? Chciałabym się dowiedzieć czy warto, czy jakość usług rzeczywiście pozwala sie nie stresować i nie przemęczać przed własnym ślubem. Wiem, że w Polsce nie jest to jeszcze takie popularne, więc jeśli ktoś ma doświadczenie z takimi firmami to będe wdzieczna za wszelkie opinie...
    Cytuj
  • r11 14 lut 2011, 19:06
    Moja siostra miała ślub i wesele organizowane przez firmę, tzn z tego co wiem to było kilka firm (od cateringu, od kwiatów itp) ale jedna wszystko nadzorowała. Tyle, że to było nie w Polsce, ale w Wielkiej Brytanii. Mogę powiedzieć jedno, w Polsce nie byłam na takim weselu nigdy. Impreza była w najmnijeszych szczegółach dopracowana, wyglądało to pięknie i robiło niesamowite wrażenie. Może to zabrzmi śmiesznie, ale w porównaniu z innymi weselami na jakich byłam to miałam wrażenie, że występuję w filmieuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 14 lut 2011, 20:16
    My nasze wesele organizowaliśmy sami, a właściwie z pomocą rodziców i mojej przyjaciółki. Zastanawiałam sie wcześniej nad wynajęciem takiej firmy, ale nie znalazłam takiej, która wzbudzałaby moje zaufanie... obawiam się, że w Polsce ta branża jest jeszcze w powijakach i tym firmom brakuje doświadczenia żeby to zrobic profesjonalnie... Ja byłam bardzo zadowolona, ale może dlatego, że lubię wszystko sobie zrobić samaprzymrużenie oka Ale to naprawdę fajna zabawauśmiech
    Cytuj
  • Niania90 14 lut 2011, 21:19
    Moim zdaniem również lepiej zająć się tym samemu, chyba, ze ktoś ma bardzo dużo pieniędzy, bo takie usługi kosztują dość słonouśmiech Natomiast z mojego punktu widzenia to bardzo fajne przeżycia, przygotowywać wszystko do tej wyjątkowej uroczystościuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 14 lut 2011, 22:36
    Na pewno to może sprawiać dużo radości, o ile nie trzeba wszystkiego robić samemu... Problem w tym, że ja pracuje do późna, a mój narzeczony często wyjeżdża służbowo. W związku z tym jest raczej jasne, że musiałabym wszystkiego dopilnować,a boje się zaniedbać pracę lub te przygotowania. Nasi rodzice mieszkają daleko, więc raczej nie mam co liczyć na czyjąś pomoc.
    Cytuj
  • caipirinha 14 lut 2011, 22:52
    No t ow tej sytuacji chyba faktycznie warto sie szarpnąćuśmiech Bo naprawdę sporo jest tych rzeczy do załatwienia.
    Cytuj
  • latynowska8 14 lut 2011, 23:44
    Ale nie ma się co łudzić, że wszystko załatwią za Ciebie, ok biorą na siebie sporo jeżdżenia, szukania, ale i tak ciągle zawracają Ci głowę, bo wszystko musisz wybrać, zaakceptować, podpisać. Nie jest tak, że kompletnie zdjesz się na nich i przychodzisz w białej sukni na gotoweprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 15 lut 2011, 1:25
    Ja bym nie chciała żeby obcy ludzie załatwiali za mnie takie ważne rzeczy... jedyna tak w życiu okazjauśmiech Ale rozumiem, że jak się nie ma możliwości wszystkiego pozałatwiać samemu to przyda się fachowa pomoc. dużo rzeczy trzeba przed weselem przypilnować. Restauracja, kościół, suknia, kwiaty, muzyka, nauki przedmałżeńskie, zaproszenia, podziękowania... huk roboty!
    Cytuj
  • Solniczka84 15 lut 2011, 8:39
    Ja sobie nie wyobrażam żebym mogla powierzyć organizację swojego własnego wesela komuś innemu... Niby decydowałabym o wszystkim, ale tak naprawdę ktoś by wybieral za mnie, a ja tylko aprobowałabym różne rzeczy... wolę sama wszystko sprawdzić, porównać. w końcu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiuuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 15 lut 2011, 9:31
    To nie wygląda tak, że decydują za Ciebie. Podsuwają różne pomysly, pomagają znaleźć to czego szukasz. A w dobie internetu możesz sama wszystko obejrzeć, zastanowić się. Plus jest taki, że nie musisz sama biegać po mieście, pomyśl ile oszczędzisz czasu i nerwów. Korzystałam z takiej firmy i polecam każdemuuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum