Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czy warto wynając organizatora wesel?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wynając organizatora wesel?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Anetaaaa 28 sie 2015, 12:07
    to zależy kto co lubi... ja np. organizowałam wesele mojego brata, bo podobało mi się to jeżdżenie po mieście i załatwianie wszystkich spraw. Jeżeli dla kogoś to udręka to warto wynająć organizatora - to profesjonaliści, a w dodatku znają się na obecnych trendach.
    Cytuj
  • makalica87 1 wrz 2015, 18:32
    Sporo słyszy się o osobach profesjonalnie organizujących wesela i na pewno jest to dobra opcja dla tych, którzy mają za dużo pieniędzy i nie wiedzą co z nimi zrobić. Mimo wszystko ja organizowałam sama swoje wesele i nie żałuję tego, bo to był świetny czas, którego nigdy nie zapomnę mimo różnych stresów, których nie dało się oczywiście uniknąć.
    Cytuj
  • Karolcia100 25 lis 2015, 13:08
    Jak dla mnie organizowanie mojego wesela to była czysta przyjemność. Szkoda by mi było w ogóle pieniędzy na konsultanta ślubnego... bez sensu moim zdaniem, chyba że nie masz absolutnie czasu i chęci na szukanie czegokolwiek. Trzeba tylko załatwić termin, salę, muzykę i jedzenie, ale to najczęściej mają już w lokalu. Reszta to dodatki. Ja zamawiałam online. Ja zorganizowałam wszystko dość sprawnie. Jeśli się na to zdecydujesz to powodzenia uśmiech
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum