Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DJ czy zespół na wesele?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DJ czy zespół na wesele?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 9  
  • Lilijka 17 cze 2011, 22:26
    Która opcja wg Was jest lepsza, zespół grajacy muzyke na żywo czy profesjonalny didżej? Ciekawią mnie nie tylko odpowiedzi osób, które organizowały już własne wesele, ale z prespektywy gości jak to ocenicie. Na jakich weselach bawiliście się lepiej?uśmiech
    Cytuj
  • Piekarzowa 17 cze 2011, 23:23
    Jak dla mnie - nie ma to jak muzyka na żywouśmiech Taka puszczana z płyty czy z komputera to już nie ten klimat...
    Cytuj
  • D3niCle0 18 cze 2011, 0:45
    Myśmy mieli DJ-a i wszyscy tańczyli do uadłego. (niektórzy dosłownie) uśmiech Wydaje mi się, że masz wtedy większy wybór, bo zespoły to mają jkiś swój repertuar, z którego można wybierać utwory. A z płyt można puścić w zasadzie wszystko.
    Cytuj
  • nouv88 18 cze 2011, 7:30
    Fajniej jest chyba jak gra żywy zespół, ale to oznacza większe wydatki. Z kolei jak jest jakiś dobry DJ z doświadczeniem na tego typu imprezach, wie co ludzie lubią żeby sie dobrze bawić, to wesele może być naprawdę udane. Ja byłam na paru takich, gdzie DJ to był człowiek orkiestrauśmiech Dawał czadu. No i muzykę grał z różnych gatunków, co tylko sobie para młoda zażyczyła. Do tego prowadził wesele jak wodzirej, świetnie zachęcał gości do zabawy.
    Cytuj
  • Trix74 18 cze 2011, 8:42
    Ja byłam na weselu, gdzie grał zespół dwuosobowy, ale raczej kiepsko to wypadło. Nie powiem grali nawet niexle, ale szybk osie męczyli i często robili sobie przerwy, robiło się smętnie. O wiele lepiej sie bawiłam na weselach, gdzie muzyka była puszczana z mp3, komputer nie robił sobie przerwprzymrużenie oka A dj, który to obsługiwał prowadził też różne zabawy i dowcipnie zachęcał do tańca. Taki wodzirejuśmiech
    Cytuj
  • Piekarzowa 18 cze 2011, 12:31
    No dwuosobowy skład to troche mało jak na wesele... ale mimo wszystko zespół to zespół. Nie ma co brać pierwszego lepszego, lepiej popytać o namiar na sprawdzoną kapelę.
    Cytuj
  • WitoldEs 18 cze 2011, 14:23
    Zgodziłbym się z Wami, gdyby nie to, że ze wszystkich wesel na jakich byłem najlepiej bawiłem się o dziwo tam, gdzie był dj. Po prostu puszczał najlepszą muzę, a największą zaleta było to, że nie śpiewał co chwila "A teraz idziemy na jednego" bo się zmęczył. I umiał zuper pokierować zabawą. Także polecałbym dja.
    Cytuj
  • ciuciubabka 18 cze 2011, 17:05
    Ja też bym postawila na didżeja. Pewnie, że fajnie posłuchać muzyki na zywo, ale na takich imprezach zespoły czesto odwalają straszną chałturę. To są często muzycy z większymi ambicjami niż granie do kotleta, którzy dla kasy grają na tych weselach, ale widać, że niespoecjalnie to lubią. A jak oni się dobrze nie bawią to goście też nie, bo to się czuje.
    Cytuj
  • Piekarzowa 18 cze 2011, 18:37
    E tam, ja byłam na wielu weselach, gdzie kapela nieźle dawała czadu! To główny powód, dla którego uwielbiam chodzić na wesela, że mozna potańczyć do muzyki granej na zywo, nie z maszyny.
    Cytuj
  • panchita 18 cze 2011, 19:26
    Ja bym wybrała DJ-a, który zagra popularne przeboje, które wszyscy znają, ale bez tych obciachowych kawałków w stylu majteczki w kropeczki i jesteś szalona... Nie chcę tego słyszeć na swoim weseluskrzywienie
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum