Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Do jakich knajpek lubicie chodzić?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Do jakich knajpek lubicie chodzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • willla 9 gru 2015, 12:23
    Ja chyba już się zestarzałam i juz wolę w domu posiedziec.
    Cytuj
  • grejs 11 gru 2015, 20:55
    Ja nie lubię tych wszystkich meta seta, czyli miejsc gdzie wódkę sprzedają po 4zł. Wolę zapłacić trochę wiecej i spędzić czas w miłej atmosferze (jestem chyba hipsterem język)
    Cytuj
  • Edward551 30 gru 2015, 18:01
    Wolę sprawdzone, klimatyczne miejsca. Często są to miejsca, w których zmieści się bardzo mało osób.
    Cytuj
  • Dejot4 9 sty 2016, 20:23
    Fakt, że miejsce jest modne sprawia, że nie chce mi się tam iść szczerze mówiąc. Wolę zjeść w bardziej kameralnym miejscu, na spokojnie porozmawiać ze znajomymi. Nie przepadam za rezerwowaniem terminów, chcę iść, zjeść i spędzić miło czas a nie czekać parę miesięcy na stolik wielki uśmiech
    Cytuj
  • aserehe 11 sty 2016, 22:21
    No a chodzicie w takie miejsca jak sapphire-club , czyli kluby dla panów, ze striptizem ? Ja osobiście nigdy w takim miejscu nie byłam, ale zauważyłam, że takie kluby ostatnio ponownie wracją do łask, a może zawsze tylko tak mi się wydaje?
    Cytuj
  • Teschkon 16 sty 2016, 19:41
    Wole knajpki, w których można dobrze zjeść. Nie ma dla mnie znaczenia co jest akurat "modne".
    Cytuj
  • martyna317 29 sty 2016, 15:20
    A ja to lubię różnie. Raz pizzeria na przykład Party Pizza. Raz knajpka, raz pub. Generalnie żeby było dobre jedzenie i fajni ludzie uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 7 wrz 2016, 21:44
    Lubię wszelkie kawiarnie i nowe miejsca więc a każdym razem próbuję kawy gdzie indziej, ostatnio skusiłam się na wpadnięcie do tchibo na pyszną latte, zapisałam się do ich programu tchibocard na rekomenduj.to i dzięki temu kawkę miałam za 1 zł uśmiech a przy okazji tez kilka fajnych rzeczy do domu kupiłam
    Cytuj
  • iwoo44 26 wrz 2016, 22:02
    Może to dziwne, ale wolę bardziej meliniarskie knajpy. Czuję się tam zupełnie na luzie.
    Cytuj
  • Oilfield 24 lut 2017, 15:21
    Do jazzowych uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Kluby Warszawa
Następna: majówka