Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DRUNK HISTORY - PÓŁ LITRA HISTORII

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DRUNK HISTORY - PÓŁ LITRA HISTORII

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • russo 2 paź 2017, 12:31
    Widzieliście zapowiedzi tego nowego programu Drunk History? Gwiazdy, kabareciarze i aktorzy po % będą opowiadać historię Polski. W końcu jakiś nowy format dla fanów kabaretu uśmiech
    Cytuj
  • edwinka 18 paź 2017, 13:31
    Widziałam w zeszłym tygodniu na Comedy Central. Dawno się tak nie uśmiałam. Ciekawa jestem kolejnych odcinków. Dobrze, że już jutro kolejny. Zwiastun zapowiada dobra dawkę humoru: https://www.youtube.com/watch?v=s2PTUAR4hL0 Będzie Sławomir uśmiech
    Cytuj
  • russo 19 paź 2017, 11:04     (ostatnio zmieniony przez autora 19 paź 2017, 11:05, w całości zmieniany 1 raz)
    No dziś o 22 obowiązkowo oglądam drugi odcinek na Comedy Central ! Fajny ten format, mam nadzieję że utrzymają poziom humoru.
    Cytuj
  • pajkama 19 paź 2017, 12:21
    Też oglądałam, widziałam zagraniczne wersje wcześniej i przyznaję że też sobie z tym poradziliśmy. Czekam na wieczór uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 19 paź 2017, 19:17
    A kto ma być w dzisiejszym odcinku? Pierwszego nie oglądałam, ale dziś to już na pewno nie przegapię.
    Cytuj
  • wera1115 20 paź 2017, 23:43
    I jak wasza ocena? Ja uważam, że nie ma się wrażenia promocji picia alkoholu, a raczej obecności na kameralnej imprezie, gdzie goście opowiadają historyjki, a ich dobry humor udziela się oglądającym.
    Cytuj
  • Kanita 21 paź 2017, 22:51
    No moim zdaniem to wszystko jest z wyczuciem, jeśli chodzi o procenty. Czuje się trochę jak na imprezie wśród znajomych, sporo śmiechu - a chyba każdemu z nas się to przyda w taką jesienną szarówkę przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarek7 23 paź 2017, 9:31
    Zgadzam się, że to jest zrobione z wyczuciem, nie to że leżą i bełkoczą tylko tak śmiesznie czasami się coś plączą przymrużenie oka ogólnie to tak na luzie jest, widziałem na yt wersję z Kołaczkowską i Kopernikiem świetnie opowiada
    Cytuj
  • SanDra222 31 sty 2018, 9:04
    Pomysł dość kontrowersyjny. Nie mam pewności co do przekazu - chodzi o alkohol i młodzież. Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest dobry, to nie potrzebuje alkoholu, żeby być śmieszny.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum