Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Fajne restauracje w Warszawie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fajne restauracje w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • koonik 7 maj 2015, 15:08
    Sowa i przyjaciele, a ostatnio Lotosprzymrużenie oka
    Cytuj
  • marzenawalczak 13 sie 2015, 13:46
    Mam kilka ulubionych restauracji w Wawie przymrużenie oka najbardziej lubię chodzić na sushi do oto sushi, naleśniki tylko w Manekinie, a włoskie dania tylko w Prima Pasta. Jak ktoś nie był w tych restauracjach to polecam zajrzeć wielki uśmiech
    Cytuj
  • 22 sie 2015, 16:20
    Ile razy byłam w WWA zawsze musiałam jeść w makdonaldach, bo wszystkie knajpy zawsze obsadzone do pełna... smutny
    Cytuj
  • otojestkasia 1 wrz 2015, 15:55
    Bo jak jest rezerwacja dobra, to i dużo ludzi. Tak jak my z chłopakiem mamy rocznicę w grudniu, a wczoraj rezerwował stolik w Salto, bo to jedna z najlepszych restauracji w Warszawie. Miałam okazję tam jeść raz i powiem szczerze, że bylo naprawdę super
    Cytuj
  • sloneczko9 17 wrz 2015, 13:38
    Wszystko zależy od tego kiedy rezerwujesz.Jeśli na weekendy to faktycznie lepiej jest zabukować stolik ale jak na tygodniu to zwykle znajdzie się miejsce w srodku w każdej restauracji w Warszawie ( no chyba,że piątek bo wtedy każdy chce świętować rozpoczęcie weekendu).
    Sama zwykle wybieram restauracje z egzotycznym jedzeniem czyli z czymś co nie przygotuję sobie w domu. Pyszne jedzonko jest moim zdaniem w Besuto: http://www.besuto.pl/ - pozwolę sobie dać strone gdzie jest menu.Jest to japońska restauracja w centrum, Sushi bardzo smaczne, fajnie podane.Siadam zwykle przy barze bo mozńa tam sobie wcinać sushi z łódeczek.
    Cytuj
  • martinus22 8 lis 2015, 19:14
    Warto żebyś sobie jeszcz zobaczył co oferują w restauracji portu Marina niedaleko Warszawy. Tu masz więcej info http://www.marinadiana.pl/pl70,przyjecia_weselne.html chociaż lepiej do nich przedzwonić, bo to dość popularne miejsce i może być ciężko z miejscem.
    Cytuj
  • MartynKa79 29 sty 2016, 11:17
    A jakieś fajne miejsce na śniadania? Będę niebawem w Warszawie i chciałabym zjeść coś po podróży w okolicach centralnego. Polecicie mi jakieś miejsce?
    Cytuj
  • Petrova 25 lut 2016, 0:01
    Ja na śniadania chodzę do Paul'a. Znajdziesz go łatwo, bo to ścisłe centrum, kilka minut z dworca centralnego albo dwa kroki od metra przy Emilii Plater. Jeżeli lubisz smaki kuchni francuskiej, to na pewno Ci się spodoba. A jak nie lubisz, to spróbuj - mają tak pysznie, że polubisz. uśmiech Ja oprócz śniadań zaglądam tam również w weekendy, kiedy odwiedza mnie mama. Lubi dobrze zjeść, a ja mam dwie lewe ręce do gotowania, więc nie chcę jej krzywdzić tym, co popełniam w kuchni. przymrużenie oka Wolę zabrać do Paul'a i po prostu pobyć razem, porozmawiać sobie przy dobrym jedzeniu. Łap, na facebooku mają udostępnione menu https://web.facebook.com/PAUL1889.Polska/timeline - sama zobaczysz, że warto zajrzeć. I koniecznie daj znać jak było. uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 3 mar 2016, 21:35
    Bywam u Paul'a często, bo mają wypiekane na miejscu świeże pieczywo. Zawsze wracając z pracy na coś pyszcznego się skuszę. Zdarza mi się też z rodziną wybrać do nich na obiad w weekend. Mają przepysznego burgera, ktorego mój synek uwielbia przymrużenie oka Mnie najbardziej zachwyciła zupa cebulowa. Wiele razy jadłam taką zupę domowej roboty, ale smak jest nieporównywalny.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 kwi 2016, 23:07

    Wpadłam się Wam pochwalić, że w końcu i ja tam dotarłam i podziękować za polecenie. Bardzo, bardzo cudne miejsce! Wpadłam tam kilka razy na śniadanie - jadłam pyszne jajka na maśle, innym smakowity jogurt z granolą i owocami... No powiem Wam dziewczyny, że na pewno jeszcze tam wrócę. Zwłaszcza na ten jogurcik, choć nie kryję, że chciałabym spróbować też nowych sałatek, o których pisali niedawno na facebooku. uśmiech

    A tu mój ulubiony... uśmiech

    [IMG][/IMG]
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: agencja modelek