Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Fajne restauracje w Warszawie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fajne restauracje w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Natalia28 22 cze 2016, 2:31     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2016, 7:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja lubię takie, w których widzi się, jak kucharze gotują. I w Wawie wiem, że w Hell's Chickens jest coś takiego. Polecam polubić ich profil https://www.facebook.com/Hells-Chickens-444308582421909/?fref=ts No i warto ich obserwować na bieżąco oraz oczywiście wpaść do nich na obiad przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 3 lip 2016, 9:14
    Bardzo dobre jedzenie mają w hotelu Holiday Park - świetne miejsce pod wesele, dopracowane, w wysokim standardzie. Myślę, że najlepiej udać się samodzielnie na miejsce i właśnie tam to wszystko oceniać, bo rzeczywiście miejscówka jest pod każdym względem genialna. Świetne produkty, wszystko smaczne i wartościowe, nie jest to miejsce przypadkowe, a przede wszystkim dbają tam o każdy aspekt. Na nas wrażenie zrobił poziom doradztwa klientom, bo jednak pomogli przy każdej pozycji menu.
    Cytuj
  • mateuszwarpas 2 wrz 2016, 14:20
    Ja polecam skorzystanie z karty OpenCard dzięki której dostaniecie 30% rabatu w fajnych miejscach w Warszawie uśmiech
    Ze swojej strony polecam Signature, Benihanę, Momu, Lazy Dog uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 25 kwi 2017, 19:55
    Obiło mi się o uszy, że Bierhalle na koszykach robi furorę i postanowiliśmy pójść ze znajomymi. Chłopaki byli zachwyceni, bo mają tam ogrom piwa do wyboru, a my z dziewczynami odnalazłyśmy się kulinarnie. Przepyszne ostre skrzydełka i sałatka ze szpinakiem i łososiem. Idealnie moje smaki przymrużenie oka Na pewno nie raz jeszcze tam się wybierzemy. http://bierhalle.pl/index.php warte polecenia
    Cytuj
  • Ogryzka 26 kwi 2017, 21:26
    Mąż ostatnio odkrył właśnie Bierhalle Koszyki. Koledzy wyciągneli go na piwo. Też mu się podobało i właśnie chciał w weekend rodzinnie się wybieramy na obiad. Patrzyłam na ich stronie, że kupując danie dla dorosłego, danie z menu dla dzieci jest gratis uśmiech
    Cytuj
  • 27 kwi 2017, 14:14
    Jak ktoś lubi pizzę, to polecam restaurację La Cantina na Nowym Świecie. Oprócz przepysznej pizzy można zjeść także inne dania, ale pizza wymiata uśmiech
    Cytuj
  • kmary 28 lis 2017, 16:33
    Ja w Warszawie często odwiedzam Głodomorów na mokotowie. Jeśli ktoś ma po drodze i chce dobrze i konkretnie zjeść, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. uśmiech
    Cytuj
  • michalkom 4 gru 2017, 9:55
    Restauracja Lotos uśmiech Jest tam klimat na prawdę można się przenieść w czasie.
    Cytuj
  • jjusti18 11 cze 2018, 20:00
    A mnie zachwyciła ostatnio restauracja Bubbles w Warszawie. Nie spodziewałam się kiedykolwiek, że uda mi się napić prawdziwego szampana. Właśnie tak mają tam szampany najlepszych mark z różnych krajów, a także wyśmienite wina. Także jak ktoś gustuje w takich trunkach to jak najbardziej musi tam wpaść. Co do jedzonka też nie można im nic zarzucić, bo potrawy są świeże i dobre.
    Cytuj
  • elabarbara 28 lip 2018, 10:00
    Obłędnie dobre jedzenie mają w restauracji Pianka niedaleko Rotundy. Mam słabość o ich burgerów i piwa, które w zestawie świetnie się komponuje. Pozwalam sobie na wyjście w soboty i jakoś zawsze trafiam tam ze znajomymi w nocy wielki uśmiech dobrze, że jest ona czynna całą dobę. Kucharz zawsze serwuje świeże jedzenie niezależnie od pory dnia i nocy.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: agencja modelek