Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy warte obejrzenia, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy warte obejrzenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarek7 9 wrz 2016, 12:09
    Ja czekam na Szybko i wściekle w niedzielę ma być na tv puls uśmiech zacząłem oglądać tą seię niedawno, lubię takie kino akcji, nie ma czasu na nudę
    Cytuj
  • jarzebina 24 wrz 2016, 21:50
    A jutro o 20-ej leci tam "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych". Znacie? Gra tam Paul Walker, naprawdę fajny film akcji...
    Cytuj
  • iwoo44 26 wrz 2016, 22:01
    Mam kilka ulubionych. Polecam Sin City i całego Tarantino.
    Cytuj
  • jarzebina 28 wrz 2016, 19:33
    Za pół godziny "Protektor" w pulsie, świetny film, sensacyjny z Jasonem Stathamem, więc już plan na wieczór mam uśmiech
    Cytuj
  • tartinka 27 gru 2016, 13:09
    Ostatnio ten serial zaczęlam oglądać uśmiech http://puls2.pl/seriale/agenci-ncis-los-angeles/sezon-3 w czwatek i piątek nowe odcinki, lubicie seriale kryminalne?
    Cytuj
  • silmethul 27 gru 2016, 15:37
    Władca Pierścieni i Hobbit przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 12 sty 2017, 16:21
    Dzisiaj wieczorem obejrzę [url=http://tvpuls.pl/filmy/witaj-w-domu-panie-jenkins]"Witaj w domu, Panie Jenkins" [/url] na TV Puls (niezłe zamieszanie na Cyfrowym Polsacie, bo przenieśli na kanał 157). Fajna komedia z Martinem Lawrencem.
    Cytuj
  • Petrova 12 sty 2017, 22:45
    Przenieśli? Myślałam, że po prostu mi zniknął. smutny Co oni wyprawiają z tym Pulsem???
    Cytuj
  • Daria05 13 sty 2017, 12:35
    No właśnie, także w pierwszej chwili tak myślałam, ale mnie sąsiadka uświadomiła, że Cyfrowy Polsat przeniósł na inny kanał. W sumie tego nie rozumiem. I chyba nie ja jedna.
    Cytuj
  • Petrova 13 sty 2017, 20:31
    Na inny to znaczy na jaki? Kurczę, myślałam, że obejrzę sobie dzisiaj "Osaczonych". :/
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum