Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie najchętniej kupujecie książki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najchętniej kupujecie książki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 10  
  • golebica 22 lip 2010, 16:24
    Moje pytanie tak jak w temacie przymrużenie oka robię takie małe badanie rynku, bo prowadzę księgarnię. Ruch taki sobie i jestem ciekawa, jak to się rozkłada wśród użytkowników favore. Czy jeśli przywykliście do wystawiania swojej firmy w internecie to też macie nawyk zamawiania książek? Czy może jednak jest jakaś szansa dla tych co żyją z tradycyjnej sprzedaży? przymrużenie oka Jestem bardzo ciekawa Waszych komentarzy...
    Cytuj
  • apolonia 26 lip 2010, 16:27
    Ja bardzo lubię czytać. Przyznam się, że bardzo lubiłam pójść do księgarni, powybierać książki przeglądając nowości na półkach. Jednak od czasu jak mam małe dziecko nie mam na to po prostu czasu. No i odkryłam przyjemność zakupów przez internet - każda książka opisana, można od razu zgooglować recenzje i opinie, a potem dostarczają do domu uśmiech
    Cytuj
  • henur 26 lip 2010, 19:43
    Kiedy przychodzi do kupowania książek to wolę pójść do księgarni. Przed zakupem książki zazwyczaj czytam kilka stron żeby zobaczyć, czy dana książka mnie interesuje. W księgarniach internetowych raczej nie ma takiej możliwości. Poza tym wyjście do księgarni stanowi miły sposób na spożytkowanie wolnego czasu.
    Cytuj
  • D3niCle0 26 lip 2010, 21:19
    Ja bardzo lubię tak sobie przeglądać książki przed zakupem, dlatego chodze do empiku, chociaż rzadko mam na to czas. Teraz w sumie rzadko kupuję książki, niestety ze względu na cenę sa dla mnie luksusemuśmiech
    Cytuj
  • latynowska8 26 lip 2010, 23:22
    Ja też lubiłam sobie poszperać w księgarni, niestety coraz rzadziej mam na to czas. Dlatego odkrywam zalety kupowania przez internet, nie tylko książek zresztąuśmiech
    Ale najczęściej robię tak w wypadku prezentów, bo jak sama mam ochotę na nową książkę to chcę najpierw przejrzeć, przeczytać kawałeczek, nie zaufam samym opiniom na stronie internetowejuśmiech
    Cytuj
  • Machiavelli 15 kwi 2011, 12:15
    Ja lubię szukać książek we antykwariatach, często można trafić na jakieś "perełki".

    Pozycje naukowe wypożyczam natomiast online w serwisie. Jeśli chodzi o literaturę naukową i specjalistyczną to mają naprawdę świetny wybór i bardzo dobre ceny.

    Także na uczelnię - internet, dla przyjemności - antykwariaty i księgarnie uśmiech
    Cytuj
  • peana 23 wrz 2011, 15:49
    Faktycznie ja teraz dosyć często kupuję książki w Internecie. Na pewno jest to o wiele wygodniejsze niż chodzenie po księgarniach. Teraz upatrzyłam sobie wydawnictwo alehistorie.pl gdzie można znaleźć sporo literatury faktu. Niektóre pozycje są naprawdę ciekawe, szczególnie polecam "jego zdrada". Można się z niej sporo dowiedzieć na temat męskich zdrad, łącznie z tym jak sobie radzić z takim problemem.
    Cytuj
  • hekate 30 wrz 2011, 14:35
    Ja ostatnio coraz częściej kupuję książki przez Internet. Moim ulubionym sklepem jest goneta.net, gdzie można znaleźć naprawdę ciekawe publikacje, których próżno szukać w księgarniach stacjonarnych. Jednak w Internecie można znaleźć o wiele więcej interesujących książek niż w tradycyjnych sklepach.
    Cytuj
  • marioleczka68 19 lis 2011, 13:25
    Ja jestem zwolenniczką kupowania książek w sklepach, aczkolwiek ostatnio zaczęłam pracować, przychodzę zmęczona po 8 godzinnej pracy przez monitorem komputera i już po prostu moje oczy nie mają siły na czytanie smutny Ale znalazłam rozwiązanie i na to, zaczęłam słuchać audiobooków0 czyli czytanych przez kogoś książek- świetna sprawa. Na necie czasem ciężko znaleźć taką książkę jak się chce, ale mam kilka fajnych stronek z takimi rarytasami uśmiech np:
    Cytuj
  • smoke 21 lis 2011, 15:28
    Ja często robię tak, że upatrzę sobie coś w księgarni, ale kupuję w necie. Ceny książek są niestety coś wysokie, a w necie można taniej kupić te same ksiązki nowe albo raz przez kogoś przeczytane. Ale do księgarni zaglądam, bo lubię taką książkę dotknąć, przejrzeć spis treści, opis z tyłu okładki.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum