Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie najchętniej kupujecie książki?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najchętniej kupujecie książki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Galina 23 cze 2016, 21:26
    Kupuję w matrasie, czy stacjonarnym czy w internetowym, Ta księgarnia mnie nigdy nie zawiodła i zawsze wybieram się do tej jednej jedyne. Kuriera też znam na pamięć wielki uśmiech
    Cytuj
  • Derwis 24 cze 2016, 8:28
    Dla mnie liczy się książka. Jeżeli jest ciekawa, a kupiłem ją w Biedronce to nie stanowi to dla mnie żadnego problemu.
    Cytuj
  • Michaal89 12 lip 2016, 18:47
    Ja kupuję na allegro. Pewna przesyłka przynajmniej
    Cytuj
  • goska96 22 lip 2016, 9:20
    Ja czekam na promocje i najczęściej kupuje w necieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • hasanna 11 sie 2016, 9:00
    Ja najczęściej w matrasie albo empiku, te dwa miejsce najczęściej odwiedzam.
    Cytuj
  • Kotsu 12 sie 2016, 13:17
    Ja mam tak samo - matras albo empik.
    Cytuj
  • asia22x 15 wrz 2016, 10:46
    Ja najczęściej kupuję w księgarniach internetowych. Ostatnio kupuję i czytam tylko te pozycje http://www.taniaksiazka.pl/autor/joanne-kathleen-rowling. W tej księgarni można je kupić taniej. A literatura jest po prostu super.
    Cytuj
  • Naria 23 wrz 2016, 21:29
    Ja kupuję online, albo w ogóle wypożyczam w bibliotece bo tak najtaniej wychodzi. Chyba, że są jakieś chodliwe pozycje, to wtedy kupuję bo nie chce mi się czekać w kolejce z innymi osobami, aż będzie moja kolej.
    Cytuj
  • iwoo44 26 wrz 2016, 22:02
    Ja najchętniej kupuję (w różnych miejscach), ale z braku kasy raczej wypożyczam. Ale jakby mnie było stać, to bym miała, wieeelką bibliotekę.
    Cytuj
  • zu_za 30 wrz 2016, 16:37
    My zazwyczaj kupujemy przez internet, mamy jedna ulubiona ksiegarnie. A to z tego wzgledu, ze ceny są dużo niższe niż w stacjonarnych ksiegarniach.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum