Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Impreza dla dzieci pracowników firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Impreza dla dzieci pracowników firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Fisher 26 lip 2013, 9:49
    Potrzebuję pomocy. Zostałem w biurze wytypowany do zorganizowania imprezy dla dzieci (nienawidzę całym sobą takich zadań). I teraz pojawia się pytanie: jak się za to zabrać? Czy lepiej jest wynająć firmę, która się w czymś takim specjalizuje, czy samemu bawić się w organizatora? (ja chyba wolę opcję z firmą z zewnątrz).
    Sam zresztą nie wiem, bo budżet mamy spory, a chciałem żeby było interesująco i nie banalnie... Chętnie posłucham jakiś rad od Was i na to liczę. POMOŻECIE wielki uśmiech ?
    Cytuj
  • MartynKa79 30 lip 2013, 23:13
    Nie wiem jaki masz na to budżet, ale czy nie fajnie byłoby zorganizować dzieciom wypad do parku rozrywki i przygodę jaką jest płynięcie promem?
    Cytuj
  • belle_rose 31 lip 2013, 8:53
    Ja bym zatrudnił firmę. Taka firma powinna wiedzieć co zrobić, żeby zorganizować dobrą imprezę.
    Cytuj
  • BRZDAC 5 sie 2013, 17:57
    Ja bym zamówiła jakiegoś animatora dla dzieci, który jest wykwalifikowany i wie jak urozmaicić czas dzieciom.
    Polecam Agencje Eventową BRZDĄC.
    Cytuj
  • MonikaGie 12 wrz 2013, 11:14
    Witam serdecznie,

    Ja mogę polecić firmę która u nas organizowała piknik rodzinny, a później robiła urodziny dla mojej córki w domu.
    Można się z nimi dogadać co ma być na imprezie, jakie atrakcje, ile ma trwać i co najważniejsze są tanią firmą.
    Są z Łodzi ale wiem, że jeżdżą po całej Polsce. Firma to em fun.
    Cytuj
  • waloria 16 wrz 2013, 12:22
    BRZDAC napisał:Ja bym zamówiła jakiegoś animatora dla dzieci, który jest wykwalifikowany i wie jak urozmaicić czas dzieciom.
    Animatora albo magika! To też jest jakiś pomysł.
    Cytuj
  • zagubiona 14 sie 2015, 19:03
    Nasz szef polecił mi znaleźć miejsce na imprezę dla dzieci , wiadomo z rodzicami. Szybko dotarłam do stronki,
    tu na pewno dzieci nie będą się nudzić. Organizatorzy mogą przygotować dekorację tematyczną, zapewnić animatorów zabawy, zapewniają catering i ochronę. No chyba lepiej być nie może.
    Cytuj
  • Demencja 21 sie 2015, 20:24
    Fisher napisał:Potrzebuję pomocy. Zostałem w biurze wytypowany do zorganizowania imprezy dla dzieci (nienawidzę całym sobą takich zadań). I teraz pojawia się pytanie: jak się za to zabrać? Czy lepiej jest wynająć firmę, która się w czymś takim specjalizuje, czy samemu bawić się w organizatora? (ja chyba wolę opcję z firmą z zewnątrz).
    Sam zresztą nie wiem, bo budżet mamy spory, a chciałem żeby było interesująco i nie banalnie... Chętnie posłucham jakiś rad od Was i na to liczę. POMOŻECIE wielki uśmiech ?
    Skoro masz kasę to wynajmij kogoś. Wtedy będzie tak jak chcesz interesująco i nie banalnie.
    Cytuj
  • Sajana 24 sie 2015, 6:22     (ostatnio zmieniony przez autora 4 wrz 2015, 20:18, w całości zmieniany 1 raz)
    W Warszawie nie brak miejsc na fajne pikniki dla dzieciaków i animatorów pewnie też znajdziesz. Ja mogę Ci polecić wynajmowaną niedawno przez mojego szefa [url=http://fura-smaku.com.pl/kuchnia-mobilna/]Mobilną kuchnię[/url] z obsługą o menu do uzgodnienia. Przyjadą dużym samochodem z pełnym profesjonalnym wyposażeniem. Wiadomo, że dla dzieci jedzenie musi być zdrowe i bezpieczne.
    Cytuj
  • marcinwidz 28 sie 2015, 12:54
    Też bym kogoś zatrudnił kto się tym zatrudnia wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum