Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Impreza firmowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Impreza firmowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • magdi5 12 maj 2014, 21:55
    Może podsuniecie mi jakiś pomysł gdzie zabrać pracowników na imprezę firmową?Tyle lat robię imprezy, że brak mi już nowego spojrzenia.
    Cytuj
  • wiki58 16 maj 2014, 11:26     (ostatnio zmieniony przez autora 16 maj 2014, 11:28, w całości zmieniany 1 raz)
    magdi5 napisał:Może podsuniecie mi jakiś pomysł gdzie zabrać pracowników na imprezę firmową?Tyle lat robię imprezy, że brak mi już nowego spojrzenia.
    Mąż ma z pracy wyjazd a raczej wypływ http://www.wyjazdygrupowe.pl/oferta/konferencje-na-morzu.html nie mogę nixc powiedzieć bo nigdy na takiej nie był ale z tego co widzę to zapowiada się fajnie-on sam jest na sama myśl zadowolony. A chyba tez zależy co Ty chcesz na takim wyjeździe, czy raczej zabawę czy zwiedzanie czy dokształcanie??Jak podasz więcej informacji będzie łatwiej doradzić.
    Cytuj
  • marcinKom 17 maj 2014, 17:52
    Coraz rzadziej firmy już organizują imprezy firmowe, chodzi po raz kolejny o oszczędności w firmach.
    Cytuj
  • 9 lip 2014, 8:52
    wynajmij jakąś salę bankietową, o atmosfere zadbają juz sami pracownnicy
    Cytuj
  • Ewelina_L 9 lip 2014, 23:31
    Możesz pójść na łatwiznę i zlecić organizację [url=http://]imprezy firmowej[/url] komuś innemu. uśmiech
    Cytuj
  • hotel-nowodwory 29 lip 2014, 17:38
    zapraszamy do nas na wszelkiego rodzaju imprezy uśmiech
    Cytuj
  • aneta100387 12 sie 2014, 23:08     (ostatnio zmieniony przez autora 10 wrz 2014, 12:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zrobiłam kiedyś imprezę firmową u siebie w domu. Z racji tego, że mam duży salon impreza była bardzo udana. Zrobiliśmy sobie imprezę tematyczną "black&white" stroje. Impreza wyszła rewelacyjnie.
    Cytuj
  • zylek 25 sie 2014, 13:01
    Zielona Polana w Łączkach - tam mieliśmy organizowaną imprezę. Znakomite miejsce, cała masa atrakcji i możliwości. Świetnie się bawiliśmy. Basen, kort, plaża, sauna, paitball - nie nudziliśmy się, a wręcz przeciwnie - doskonale się bawiliśmy. To była piękna przygoda ;-)
    Cytuj
  • koonik 4 wrz 2014, 11:51
    Brzmi faktycznie zachęcająco. Będzie trzeba sprawdzić
    Cytuj
  • Turtel 30 wrz 2014, 15:29
    U nas dział miał wypad na paintaball. Wszyscy zachwyceni byli zwłaszcza ze wiczorkeim była integracja przy ognisku, kiełbasce i polskich trunkach... W każdym razie wiadmo, że zalezy to od charakteru firmy przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum