Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Impreza z okazji Halloween

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Impreza z okazji Halloween

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zuczka 11 paź 2010, 15:42
    Chciałam zorganizować imprezę z okazji halloween. Macie jakieś rady albo wskazówki na co zwrócić uwagę?
    Cytuj
  • Alicjana 11 paź 2010, 16:18
    Jeśli robisz imprezę w domu to pamiętaj o lampionach z dyni, przebraniach i innych strasznych gadżetach. Generalnie znajdziesz w sklepach wszystko co potrzeba. Cała reszta to raczej standardowo, jak na imprezę przystało przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksy32 11 paź 2010, 18:42
    Ja byłem na takiej imprezie w zeszłym roku. Była organizowana w lokalu, całkiem dużo ludzi przyszło, wszyscy fajnie przebrani i to był główny akcent. Do tego jeszcze taki straszny wystrój lokalu. Myślę, że najważniejsze, żeby ludzie się przebrali w klimacie halloween za trupy, wampiry i inne straszne postaci uśmiech
    Cytuj
  • zuzaka 11 paź 2010, 21:23
    Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale dla mnie świętowanie halloween w Polsce to pomyłka. Mamy swoje własne święto - wszystkich świętych, które ma zupełnie inny charakter i powinniśmy się tego trzymać.
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 14:50
    mamy mamy z tym ze zawsze byla impreza po swiecie zmarlych ... a ze polska jest kraem czerpiacym wszystkie zle nawyki z zachodu a przede wszystkim z USA to treba sie z tym pogodzic niestety uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum