Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartinArrow 10 cze 2016, 1:13
    Najlepiej jakieś drinki i piwa . Z wódką się może źle skończyć .
    Cytuj
  • rufnel 19 cze 2016, 22:45
    Wódka Soplicowa. Polecam uśmiech
    Cytuj
  • murcioo 20 cze 2016, 7:10
    MartinArrow napisał:Najlepiej jakieś drinki i piwa . Z wódką się może źle skończyć .
    Masz rację. Zresztą jak ktoś pije za dużo to piwo czy drinki również są dla niego zagrożeniem.
    Cytuj
  • zylek 12 lip 2016, 9:06
    My najbardziej lubimy po prostu czystą, ale nie jakiś szajs, tylko górną półkę jakościową, np. Gutt Pure Vodka. Zazwyczaj pijemy z kieliszka, ale bywa, że klasyczna wódka z colą, albo jakieś mieszanki, kombinacje. Zależy od wieczoru ;-) Na pewno już dawno odpuściliśmy sobie dolną półkę jakościową. Zależy nam na porządnych alkoholach.
    Cytuj
  • Michaal89 12 lip 2016, 18:41
    Własna nalewka jak dla mnie. Mocna i słodka zawsze najlepsza
    Cytuj
  • Renata3 19 lip 2016, 14:24
    murcioo napisał:
    MartinArrow napisał:Najlepiej jakieś drinki i piwa . Z wódką się może źle skończyć .
    Masz rację. Zresztą jak ktoś pije za dużo to piwo czy drinki również są dla niego zagrożeniem.
    Zgadzam się. Niestety, wiem aż za dobrze co masz na myśli.
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sie 2016, 10:23
    Cydr mi się bardzo kojarzy z latem i myślę, że to fajny i w miarę lekki alkohol na domówkę. Można też porobić smaczne kolorowe drinki na cydrze, np. z sokiem z czarnego bzu, pycha!
    Cytuj
  • Arcio44 10 sie 2016, 21:11
    Standardem będzie piwo, ale łatwo wylać. Jeżeli wino, to tylko białe. Poza tym wszystki mocne alkohole się sprawdzą, jeżeli goście piją z umiarem.
    Cytuj
  • Kotsu 12 sie 2016, 13:18
    Zgadza się, jeśli we wszystkim zachowa się umiar na takiej domowej imprezie nie powinno być żadnych przykrych niespodzianek.
    Cytuj
  • VictoriaB 18 sie 2016, 10:58
    Mężczyźni często lubią napić się whiskey, a kobiety zazwyczaj decydują się na wino, piwa smakowe i lekkie drinki.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum