Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • goracykubek 20 paź 2016, 15:47
    Ja myślę, że żaden.
    Cytuj
  • panidarlin 24 lis 2016, 15:22
    Wóda uśmiech Zawsze najlepsza
    Cytuj
  • PaulinaK85 10 lut 2017, 0:08
    A ja bym postawiła jednak na piwo. Tak akurat na rozluźnienie atmosfery, nikt też nie powinien się zalać w trupa, a i następnego dnia konsekwencje bardziej znośne przymrużenie oka
    Cytuj
  • max20 10 mar 2017, 19:17
    Zależy co kto lubi uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 23 wrz 2020, 22:42
    Nie wyobrażam sobie domówki bez wina. To jednak ulubiony alkohol babskich imprez. Moje ulubione to różowe półsłodkie ale jak wino jest dobre to każde super się sprawdzi. Ostatnio koleżanka przyniosła Oak View białe półsłodkie wino Kalifornijskie, To był hit imprezy. Zamówiłam po tym jeszcze inne wina tej marki i na żadnym się nie zawiodłam.
    Cytuj
  • jarzebina 30 wrz 2020, 22:08
    Mieliśmy to wino na weselu, jakoś tak romantycznie mi się kojarzy uśmiech Ale oczywiście na inne domowe okazje też kupujemy, rózowe to moje ulubione uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 1 paź 2020, 6:03
    Jak na weselu to pewnie miałaś okazję spróbować wszystkich smaków. Ja powoli kupuje po butelce i testuję z przyjemnością uśmiech Jutro białe półsłodkie do obiadu, mamy rybę więc powinno się świetnie sprawdzić.
    Cytuj
  • Aligator 16 lis 2021, 8:33
    Aby nie przesadzić, można kupić piwa smakowe typu: Redds język zawierają mało % i w dodatku są bardzo smaczne uśmiech
    Cytuj
  • nowa_kamila 13 mar 2024, 10:45
    Zakupy online są wygodniejszą opcją zwłaszcza jeśli poszukuje się produktów pochodzących z różnych krajów Europy. Sama na co dzień korzystam z oferty https://ritex.pl/ Importują oni towar z Włoch, Anglii , Hiszpanii, Francji , Sri Lanki , Indii, Chin wśród którego znajdziecie aromatyczne kawy i herbaty, doskonałej jakości kulinaria oraz wyśmienite wina. Myślę że każdy zgodzi się z tym że wygodne dokonywanie zakupów z domu jest dużym ułatwieniem zwłaszcza jeśli możemy nabyć towar wysokiej jakości w korzystnej cenie.
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum