Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 10  
  • pik_pok 1 sty 2011, 16:36
    Nie jestem najlepszy w wymyślaniu prezentów... Ledwo święta się skończyły, a przypomniało mi się, że lada dzień będzie dzień babci, a zaraz potem dzień dziadka przebiegły
    Co kupić? Macie jakieś fajne pomysły? Chciałbym im sprawić radość, a nie mam pojęcia jak...
    Cytuj
  • duffy78 7 sty 2011, 2:41
    A co sądzicie o jakimś hafcie np. wyhaftowane zdjęcie oboje Dziadków lub np. kwiat dla Babci a gorzej z Dziadkiem. No chyba, że Oni sami coś wymyślą
    Cytuj
  • mery9 9 sty 2011, 11:13
    Ja babci kupuje Stawo-vit, to taki preparat na stawy, ma je wzmacniać itd. A poza tym biorę ją do kawiarni. mile spędzony czas to chyba też fajny prezent?uśmiech
    Cytuj
  • kominek4 10 sty 2011, 23:37
    Ja planuję podarować swojej babci i dziadkowi wspólny prezent. Chcę żeby było to coś oryginalnego, ale jednocześnie żeby z tego korzystali. Myślę o kupnie takiego zakręconego wazonu Mają w tym sklepie jeszcze kilka, które mi się podobają, ale ten chyba najbardziej mi się podobauśmiech.
    Cytuj
  • cucu 11 sty 2011, 9:40
    Na dzień babci i dziadka najlepiej kupić już taki porządny prezent. Ja myślę o tym, żeby wybrać coś do domu, co może się dziadkom przydać. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest np. żelazko. Jak się dobrze poszuka, to można znaleźć coś w miarę taniego i dobrego jakościowo. Na magicznej planecie można znaleźć mnóstwo dobrych sprzętów AGD, nawet udało mi się coś fajnego wypatrzyć.
    Cytuj
  • Prezent 14 sty 2011, 9:55
    Wszystko zależy od charakteru i osobowości babci. Ty jąznasz najlepiej, więc sam musisz dokonać wyboru, a jest w czym wybierać. Jeśli babcia jest osobą kochającą naturę, przyrodę i kwiaty, jednocześnie ma czas i cierpliwość na opiekę nad wymagającą rośliną proponuję w prezencie drzewko bonsai.
    Jeśli ma poczucie chumoru, lubi zabawne gadżety możesz jej zafundować powrót do lat młodości z prezentem z PRLu.
    Babcia tradycjonalistka, lubiąca sztukę, łądne rzeczy, szczególnie taka wychowywana na wsi będzie zadowolona z jedynym w swoim rodzaju, wykonanym ręcznie czymś z polskiej sztuki ludowej.
    Bezpiecznym prezentem będzie biżuteria dla babci.
    Ja w tym roku kupiłam taki piekarnik halogenowy, w którym można gotować, piec, rozmrażać mięso itd. Bardzo praktyczny prezent ale moja babcia takie lubi uśmiech
    Cytuj
  • britt 14 sty 2011, 23:31
    ja kupie pewnie jakic biovital... na zdrowko! dla babuni wielki uśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 15 sty 2011, 1:16
    Ja ze swoimi dziećmi zawsze robiłam laurkiuśmiech Malowaliśmy, wyklejaliśmy, jak byli mniejsi to im pomagałam, teraz robią sami i to są najlepsze prezenty! Od dzieci oczywiście, bo wiadomo, że jak cos kupione to przez rodziców. A swojej babci kupuję zawsze jakieś perfumki, bo jest wielką amatorką perfumuśmiech Najmnijeszy flakonik to dla niej najlepszy prezent. Dziadka juz nie mam, ale lubił książki historyczne to zawsze mu jakąś nowość kupowałam.
    Cytuj
  • Aubiergine 15 sty 2011, 6:10
    Fajneuśmiech Myślę, że najlepsze prezenty to takie własnoręcznie zrobione. Zresztą moje babcie zawsze na mnie krzycza,że pieniądze wydaję. Więc kupuję im coś na imieniny, a na Dzień Babci to po prostu owocki, jakies ciasteczka i jadę z nimi pogadaćuśmiech
    Cytuj
  • marsjanin 15 sty 2011, 7:36
    Ja swoim babciom i dziadkom zawsze funduję bilety do filharmonii, bo lubią muzykę. To już taka nasza tradycjauśmiech Ale widziałem, że babcia dostała w tym roku od siostry album o świętach i obyczajach polskich i bardzo jej się podobał, bo mi sie chwaliłauśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum