Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent na Dzień Kobiet?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kamienn 5 sty 2016, 17:38
    Jedne kobiety lubią coś wystrzałowego a inne zadowoli jakiś ładny drobiazg. Nie ma złotego środka.
    Cytuj
  • Teschkon 16 sty 2016, 19:42
    Kup bukiet kwiatów. Spędźcie ten dzień razem, wieczorem może jakaś kolacja przy świecach.
    Cytuj
  • zagubiona 25 sty 2016, 19:21
    Też uważam, ze kolacja, kwiaty i dobre wino i można miło spędzić . Na stronie Winezja.pl znalazłam spory wybór win gatunkowych, po przystępnych cenach. Pewnie skorzystam z ich oferty, lubię czerwone słodkie i na takie święto można sobie pozwolić.
    Cytuj
  • shogue 22 lut 2016, 11:20
    Dokładnie, mój kolega kupił swojej dziewczynie voucher na Kolację w Ciemności to razem skorzystali. Oferty znalazł na wyjatkowyprezent.pl, pełno tego tam jest...
    Cytuj
  • veganka 22 lut 2016, 13:04
    ja zawsze na Wyjątkowym Prezencie zawsze znajdę jakieś angażujące preznety, wybór mają ogromny więc jak mam pustkę w głowie to zawsze w pierwszej kolejności zaglądam an Wyjątkowy.
    Cytuj
  • Kakaczor 28 lut 2016, 1:05
    Wymyśl coś kreatywnego, a kobieta będzie Ci wdzięczna. Może wejdź na mccmedale.pl i obejrzyj jakie mają medale okolicznościowe? To może być bardzo ciekawy prezent.
    Cytuj
  • adrarek 29 lut 2016, 16:02
    Zabierz żonę na zakupy, niech sama sobie wybierze prezent przymrużenie oka
    Cytuj
  • maaagda 23 mar 2016, 8:57
    Każda kobieta lubi kwiaty!
    Cytuj
  • MichalWoj 18 kwi 2016, 14:21
    Uwielbiam świeże kwiaty. Ten prezent nigdy chyba mi się nie znudzi przymrużenie oka
    Cytuj
  • Selenaa 24 cze 2016, 23:07
    Uważam, ze ksiażka o tajnikach makijażu była by trafna. Na dodatek ksiażka to uniwersalny prezent, który przyda się zawsze, nawet w pochmurny Listopadowy dzień. Trzeba tylko lekko podpytać jaki gatunek najbardzij interesuję obdarowywanego.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Następna: Ślub w plenerze