Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jakie wino podać na weselu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie wino podać na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • okeanna 2 paź 2010, 15:29
    To prawda, czasem warto postawić na wina z pobliskich krajów, zamiast wydawać kasę na francuskie, albo włoskie, które u nas są sprzedawane z dużą marżą skrzywienie Ja np. polecam wina mołdawskie, albo bułgarskie - w smaku nie ustępują tym droższym, a butelkę można kupić za jakieś kilkanaście złotych.
    Cytuj
  • andriej 2 paź 2010, 17:51
    Jeśli mowa o winach od sąsiadów, to warto zwrócić uwagę na wina reńskie. Cenowo można kupić butelkę już od 12 zł, najdroższe są ponad 30 zł. Bardzo dobre w smaku, delikatne, pasują do większości potraw, żadnego kwasu itp przymrużenie oka Jak ktoś chce zaoszczędzić, to myślę, że to świetny sposób.
    Cytuj
  • benefitka 2 paź 2010, 19:33
    A co powiecie o Sophii, jest bardzo tania (butelka do 10 zł), nie jestem kompletnie znawcą, ale wydaj mi się ok. Tylko nie wiem, czy to nie obciach postawić takie tanie wino na weselu?
    Cytuj
  • andriej 2 paź 2010, 23:00
    Wg mnie Sophia to już trochę nie bardzo, tak jakbyś z wódek wybrała Absolwenta. Jak dla mnie czuć trochę siarką, więc raczej bym nie ryzykował i wybrała jakieś wino reńskie.
    Cytuj
  • joana27 3 paź 2010, 6:11
    Możesz napisać coś więcej na tych win reńskich? Jakieś nazwy, ceny, może zdjęcia? przymrużenie oka

    Cytuj
  • andriej 3 paź 2010, 10:48
    Polecam się przejść do sklepu i popróbować. Wina reńskie, to wina niemieckie, mają charakterystyczne etykiety zazwyczaj z matką boską uśmiech Poniżej przykładowe zdjęcie:

    Ceny tak jak pisałem, wszystko zależy od rodzaju, ale tak za kilkanaście zł kupisz przyzwoite wino.
    Cytuj
  • prokofi 3 paź 2010, 13:05
    Ja polecam wina chilijskie Cono Sur. Na etkietce mają rower, tak chyba najłatwiej rozpoznać przymrużenie oka
    W Tesco można kupić Cono Sur Cabernet Sauvignon Carmenére już za 19 zł, bardzo okazyjnie, przyznam, że wino jest świetne, zwłaszcza jak na taką cenę.
    Cytuj
  • magnieszka 3 paź 2010, 13:34
    prokofi napisał:Ja polecam wina chilijskie Cono Sur. Na etkietce mają rower, tak chyba najłatwiej rozpoznać przymrużenie oka
    W Tesco można kupić Cono Sur Cabernet Sauvignon Carmenére już za 19 zł, bardzo okazyjnie, przyznam, że wino jest świetne, zwłaszcza jak na taką cenę.
    Zgadzam się w 100 % to bardzo dobre wino, zależy gdzie się je kupuje, można trafić drożnej, nawet 27 zł, ale i tak jest warte swojej ceny. W ogóle wina z nowego świata są warte polecania.
    Cytuj
  • wirtuoz 3 paź 2010, 15:09
    Ja bardzo lubię wino bułgarskie Varna, można kupić już za kilkanaście zł butelkę. Ale na to z rowerem też się na pewno skuszę, skoro tak polecacie przymrużenie oka
    Cytuj
  • zuzaka 3 paź 2010, 17:29
    Na wesele polecam wino Murfatlar, moje ulubione Cabernet Sauvignon, ale znajdziecie też białe z tej serii, od wyboru do koloru, za butelkę 18 zł, wino świetne uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum