Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jakie wino podać na weselu?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie wino podać na weselu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • andriej 3 paź 2010, 19:31
    zuzaka napisał:Na wesele polecam wino Murfatlar, moje ulubione Cabernet Sauvignon, ale znajdziecie też białe z tej serii, od wyboru do koloru, za butelkę 18 zł, wino świetne uśmiech
    Skąd to wino, bo nie znam?
    Cytuj
  • zuzaka 3 paź 2010, 23:15
    To jest wino rumuńskie, na prawdę warto się skusić, w tym regionie robią od lat świetne wina, które nie są tak popularne, ale dzięki temu cena też nie jest wygórowana przymrużenie oka
    Cytuj
  • magdallenka 4 paź 2010, 1:35
    Ja się decyduję na weselu podać wino różowe półsłodkie Portugieser. Nie wiem, jak sprawa wygląda w Polsce i za ile można je kupić, ale w Niemczech kosztuje 3 euro, a moim zdaniem jest bardzo dobre. W ogóle polecam zaopatrzyć się w weselne trunki za granicą, bo wychodzi dużo taniej w stosunku do jakości.
    Cytuj
  • casinda_ebe 4 paź 2010, 7:14
    magdallenka napisał:Ja się decyduję na weselu podać wino różowe półsłodkie Portugieser. Nie wiem, jak sprawa wygląda w Polsce i za ile można je kupić, ale w Niemczech kosztuje 3 euro, a moim zdaniem jest bardzo dobre. W ogóle polecam zaopatrzyć się w weselne trunki za granicą, bo wychodzi dużo taniej w stosunku do jakości.
    Zgodzę się z Tobą, to bardzo dobre wino uśmiech Miałam okazję je pić za granicą i przyznam, że zaszokowała mnie cena. Z tego co pamiętam, to w ogóle alkohole dużo taniej tam wychodzą. Tak samo skusiłam się tam kiedyś na wspomniane przez Was Chanete i też kosztowało chyba mniej niż w Polsce.
    Cytuj
  • joana27 4 paź 2010, 11:04
    Z tego co piszecie, to chyba po wina najlepiej zrobić sobie wycieczkę przymrużenie oka Jeszce nie wiem, na które się zdecyduję, ale chyba czas zacząć testować, te które polecacie. Dzięki za wszystkie rady!
    Cytuj
  • britt 14 sty 2011, 23:24
    Jesli wino na wesele to polecam zajrzec na strone sklepu vinationale .Mozna dostosowac cene i rodzaj przymrużenie oka ja korzystałam z uslug tego sklepu ponad rok temu i jestem bardzo zadowolona. Nie strzelalismy w ciemno z wyborem. Doradzono nam dobre wino w dobrej cenie.serdecznie polecam
    Cytuj
  • Maria_Kos 22 lut 2011, 14:39
    No to jeśli mówimy o sklepach to ja polece winezja.pl tam mają gotowe zestawy na różne okazje.
    Cytuj
  • domowadama 26 mar 2013, 15:39
    Chyba najlepiej podać jedno białe np półsłodkie i jedno czerwone np półwytrawne. Tak będzie najbardziej neutralnie, nie da się dopasować wina do każdego gościa.
    Cytuj
  • oxsoy 8 kwi 2013, 12:55
    Ja bym podał i wino białe i wino czerwone i miałbym problem z głowy uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 kwi 2013, 9:27     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 9:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Zupełnie nie znam się na winie, ale najlepiej kupić chyba po kilka sztuk różnych rodzajów, żeby każdy znalazł coś dla siebie.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum