Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Kiedy rezerwować lokal na komunię?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy rezerwować lokal na komunię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • agent007 23 wrz 2010, 0:14
    smietana12 napisał:Chyba nie znasz realiów za bardzo, pisząc takie rzeczy... Trudno ugościć całą rodzinę, jak się mieszka w niespełna 40 m2. A wydarzenie jest na tyle ważne, że warto zaprosić wszystkich bliskich, dlatego lokal jest niezbędny.
    Realia znam i na niejednej takiej komunii-domówce już byłem. I było fajnie i swojsko. Ale jak ktoś musi mieć blichtr i robić cyrk z komunii, to mu nie zabronię.
    Cytuj
  • robert_kubicki 26 sty 2011, 13:02     (ostatnio zmieniony przez autora 26 sty 2011, 13:06, w całości zmieniany 1 raz)
    uśmiech
    Cytuj
  • buzka 6 mar 2011, 10:35
    Witam ma zapytanie moj syn pojdzie do komuni na przyszly rok.Czy juz powinnam rezerwowac lokal ,czy dopiero jak bede znala dokladna date komuni.Nie bedzie duzo osob kolo 20-tu ale i tak wolalabym zrobic ta komunie w rstauracji bo za bardzo nie bede miala osoby ktora by mi pomogla w przygotowaniach
    Cytuj
  • drukarz 7 mar 2011, 16:16
    Już możesz się popytać o ceny i poczytać parę opinii o lokalach, które Cię interesują. Co do rezerwacji, to zapytaj się proboszcza w swojej parafii, kiedy planuje tę uroczystość uśmiech
    Cytuj
  • Issau 22 mar 2011, 11:08     (ostatnio zmieniony przez autora 22 mar 2011, 11:10, w całości zmieniany 1 raz)
    zgadzam się w stu procentach z Janem dobrarada. Lepiej wyprawić dziecku przyjęcie urodzinowe w lokalu niż komunię. Dziecko widzi to tylko z perspektywy zbierania prezentów. I tyle. Nawet nie ma pojęcia co tak naprawdę się w kościele dzieje. Z wyczekiwaniem chce tylko, żeby było w końcu popołudnie by odpakować prezenty.
    Cytuj
  • Bostwana 14 lut 2013, 10:48
    Lokal na komunię trzeba rezerwować z dość dużym wyprzedzeniem. Pamiętam, że swojej córce wyprawiałam przyjęcie w Karczmie przy Dworze w Jasionce obok Rzeszowa (lokal jest znany z Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler). Z tego co kojarzę, to lokal rezerwowałam już w lutym, żeby mieć pewność, że na tę konkretną datę wszystko będzie tylko i wyłącznie dla nas.
    Cytuj
  • faworytowy 26 lut 2013, 10:08
    Jeśli chcemy wynająć lokal na jakąkolwiek imprezę, trzeba to robić ze sporym wyprzedzeniem. Jeśli chodzi o komunię z dosyć dużym wyprzedzeniem. W tym dniu do komunii przystępuje dosyć dużo dzieci,a bywa, że każdy chce robić przyjęcie w lokalu. Dobrze jeśli miasto duże, bo i lokali dużo, ale i komunijnych dzieci też. Niektórzy robią przyjęcia w domu, ponieważ nie czują się skrępowani. Inni znowu przyjmują gości w lokalu, bo mają problem i przygotowania z głowy. To nawet dobre wyjście, z tym, że o tym należy myśleć już rok wcześniej, jak nie wcześniej.
    Cytuj
  • zott 12 cze 2013, 13:29
    Na komunię zawsze dzieciom można zaserwować pizzę. Dzieci bardzo ją lubią. Polecam De Marco . Więcej : http://www.pizza.w.poznaniu.pl/
    Cytuj
  • zott 13 cze 2013, 15:12
    Zapomniałam dodać, że dzieci oprócz pizzy to uwielbiają słodycze. I oczywiście ciasteczka firmy Ostrowski to w 100 % się sprawdzą.
    Cytuj
  • mojlor 20 cze 2013, 9:44
    Ja bym jednak zrobił komunię w domu i nie wydawał kupę kasy na komunię w jakimś lokalu.

    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum