Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Kiedy rezerwować lokal na komunię?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy rezerwować lokal na komunię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • BRZDAC 5 sie 2013, 17:46
    Polecam zaprosić na komunię dziecka animatora, który w atrakcyjny sposób zajmie dzieciom czas i urozmaici ten ważny dzień!

    Cytuj
  • Leon99 9 lis 2013, 13:49
    mojlor napisał:Ja bym jednak zrobił komunię w domu i nie wydawał kupę kasy na komunię w jakimś lokalu.
    Ale komunia robiona w domu moze naprawde wyjsc porownywalnie, jesli chodzi o koszt imprezy, jak wynajecie jakiejs sali. No i trzeba poswiecic pare dni na sprzatanie przed impreza, po imprezie, w trakcie, oraz na przygotowywanie samego przyjecia. A tak to idzie sie do restauraci, placi sie i nic nas nie obchodzi.

    Jesli chodzi o restauracje wlasnie, to moze w stylu wloskim? Dzieciaki uwielbiaja pizze.
    Cytuj
  • Minkaaa 5 kwi 2014, 22:19
    Tak jak najbardziej mozesz rok wczesniej rezerwowac miejsce na chrzciny. Lepiej zaczac wczesniej niz pozniej na ostatnią chwilę no i tearz jest wczym wybierac. Także działaj!!!! Moge Tobie polecić, Hotel Włoski na wyprawienie chrzcin, tzn restauracja Italia, ktora znajduje sie w hotelu. Wyprawiałam tam chrzciny naszej Amelki i było super. Świetna atmosfera, Amelka mega zadowolona, goscie tez promienieli. A obsługa to marzenie, super na najwyszym poziomie!!! Rewelka!!! Wszystko podane sprawnie, na czas i nie było z niczym problemu. Super miejsce!!!!
    Cytuj
  • 7 kwi 2014, 11:18
    Minkaaa napisał:Tak jak najbardziej mozesz rok wczesniej rezerwowac miejsce na chrzciny
    Rezerwować rok wcześniej, czyli będąc gdzieś w 3 miesiącu ciąży?

    Minkaaa napisał:Amelka mega zadowolona
    Byłem ostatnio na chrzcinach, dziecko miało coś koło miesiąca i z tego co wiem to ogólnie w tym wieku chrzci się dzieci. Twoja Amelka to wyjątkowo pojęte i uzdolnione dziecko, skoro jej się tak podobało. A może Ci jeszcze o tym opowiedziała po całej uroczystości?
    Cytuj
  • 3 lip 2014, 10:43
    u mnie w rodzinie rezerwowano około 8-9 miesięcy przed wydarzeniem. ale to chyba zależy od miejscowości.
    Cytuj
  • KarolaKa 9 lip 2014, 17:03
    Hejka, miesiac temu byłam na roczku synka mojej najlepszej przyjaciółki. Było bardzo miło, rodzinnie. Przyjecie było w hotelu włoskim niedaleko starego rynku. Było super, personel bardzo uprzejmy i pomocny.... a jedzenie pyszne uśmiech
    Cytuj
  • TamaraDe 10 lip 2014, 15:07
    Witam, jesteśmy po uroczystości roczku naszej pociechy, wyprawiliśmy skromne przyjecie tylko dla rodziny w Hotelu Włoskim. Było 28 osób. Zależało nam by było kameralnie i rodzinnie i tez tak było. Było bardzo miło, tak domowo tylko z pomoca personelu, który swietnie wywiązał się ze swojego zadania. Wszystko było tak jak to ustalilismy z kierownikiem. Jestesmy bardzo zadowoleni!!! Polecamy Hotel Wloski.
    Cytuj
  • TamaraDe 10 lip 2014, 15:08
    Widziałam, że tez organizują w Hotelu Wloskim chrzciny uśmiech polecamy
    Cytuj
  • Gosia102 19 lip 2014, 20:26
    Rezerwacje już powinnaś zrobić dużo wczesniej, może to być nawet rok wczesniej uśmiech Kilka tygodni temu byłysmy z córką na komunii synka mojej najlepszej przyjaciółki. Przyjęcie było skromne, była tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele ok 20 osób. Bylo bardzo miło i wytwornie bo w restauracji. Kasia, moja przyjaciółka wyprawiła przyjęcie z okazji pierwszej Komunii synkowi w restauracji Italia na Wildzie w Poznaniu, bardzo fajne miejsce, przestronne i przytulne. Miła obsługa, to dziś chyba najważniejsze. A do tego pyszne jedzenie!
    Cytuj
  • searlas 3 wrz 2014, 13:23
    Jak tylko dowiesz się, że spodziewasz się dziecka to już powinieneś myśleć o komunii. Wiec wtedy już można lecieć zamawiać salę. Niektórzy tak robią po pierwszej randce z dziewczyną, wiedzą, że to jest to i od razu przy zamawianiu sali na wesele komunie załatwiają.
    Nie sądzę aby były jakieś problemu z rezerwacją sali uśmiech tyle teraz jest lokali, że sami będą się bić o klienta.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum