Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Klocki wafle - dla dzieci

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Klocki wafle - dla dzieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marta30S 15 gru 2012, 17:14
    Czy układaliście juz może tzw klocki wafle?
    na szkolnisie to wygląda tak:
    Jestem ciekawa, czy te klocki po wsunięciu jednego brzegu w drugi mocno się siebie trzymają, czy raczej trzeba je mocno "rozrywać" żeby znów rozłączyć te elementy? Chętnie sie dowiem zanim kupię.
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:01
    moi siostrzeńcy je uwielbiają, są bezpieczne i raczej każde dziecko sobie z nimi poradzi uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 8 sty 2013, 14:00
    Za moich czasów takowych nie było. Takie klocki to trochę połączenie puzzli z klockami, musi być niezłą zabawą!wielki uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 8:55
    Super są - ten sklep ma jeszcze bardzo ciekawe klocki clicsowe, ale te wafle dmichane o których piszecie to są jak najbardziej OK. Tylko, że dla takich raczej młodszych dzieci, u nas sie bawiły nimi do 5ego roku życia, a potem odstawka
    Cytuj
  • minejra 23 sty 2013, 12:37     (ostatnio zmieniony przez autora 18 gru 2013, 13:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Pamiętam te klocki. Spędziło się przy nich kilka ładnych dni. Jednak mi bardziej podobały się klocki lego. Jak mama mi kupiła duże opakowanie klocków lego to miała ze mną spokój przez dobre kilka miesięcy bo tak byłem zajęty układaniem tych klocków uśmiech


    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 13:26     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Klocki to zawsze była świetna zabawa. Nigdy nie zapomnę mojego kompletu klocków Lego - toż to był prawdziwy bajer! wielki uśmiech Teraz, z tego co widzę po moich siostrzeńcach, wraca się do korzeni. Ostatnio wymarzyli sobie takie drewniane klocki z wyprzedaży, więc jako dobra ciocia, musiałam im je sprawić uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum