Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Kosmiczny prezent

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmiczny prezent

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 17 sie 2012, 13:16
    Co myślicie o takim prezencie na 50-tkę?
    Czy coś takiego może się nie podobać? ;-)
    Cytuj
  • Glinka 20 sie 2012, 20:06
    Jeśli tylko ta osoba ma lęk wysokości to prezent nie będzie się podobał, a w innych przypadkach na pewno. Pomysł świetny – fajnie jest dawać ludziom coś, co na pewno zapamiętają na lata. Warto wcześniej zapytać o czym marzą i zaproponować im choćby namiastkę tego. Marzenia zazwyczaj są dosyć drogie ;-)
    Cytuj
  • zylek 21 sie 2012, 13:12
    Lęku wysokości nie mają ;-)
    Ja to zarezerwuję - szukaliśmy czegoś w tym stylu od dawna no i jest ;-)
    Dam znać za jakiś czas czy naprawdę się podobało ;-)
    Cytuj
  • Glinka 22 sie 2012, 20:31
    Aleś długo się namyślał hehe I dobrze – najbardziej irytują ludzie, którzy zadają setkę pytań, by po nich, nie zdecydować się na nic. Niech tatuś (?) dobrze się bawi ;-)
    Cytuj
  • zylek 23 sie 2012, 13:22
    Nie chodzi o samego tatusia, lecz mamusię i tatusia, przy czym 50-lat kończy tata ;-)
    Wszystko jest zaklepane, tak więc za jakiś czas dam wam znać jaki był odbiór, ale sądzę, że może być tylko pozytywny ;-)
    Cytuj
  • Glinka 24 sie 2012, 20:51
    Aaaa… w ten deseń ;-) W takim razie źle zrozumiałam. Jak będzie po wszystkim to dawaj jakieś zdjęcia, albo mini relację. Ciekawe jak to w praktyce wygląda ;-)
    Cytuj
  • KamilaKamila 29 sie 2012, 12:20
    Ja bym chyba umarła ze strachuuśmiech ale mam nadzieje, że Twoim rodzicom będzie się podobać
    Cytuj
  • Marta30S 15 gru 2012, 17:28
    Jeśli chodzi o kosmiczne prezenty to tutaj: zegarek stratos - jest fajnie pokazany "zegarek, który był w stratosferze" - podczas skoku Baumgartnera na ziemię. Myślę, że to bardzo oryginalny pomysł na prezent
    Cytuj
  • Swojezdanie 20 gru 2012, 9:49     (ostatnio zmieniony przez autora 20 gru 2012, 9:53, w całości zmieniany 1 raz)
    No i co, jak wrażenia obdarowanych rodziców? Bo ciekawa jestem język
    Cytuj
  • file-mon 20 gru 2012, 14:29
    Świetny pomysł z tą awionetką uśmiech Moim zdaniem właśnie takie prezenty w formie przeżyć są najlepsze - nie jest to kolejny standardowy gadżet, tylko coś co faktycznie zapadnie w pamięć na długo, a obdarowany zapewne sam by sobie tego nie kupił. Pozostaje tylko wybrać coś, co faktycznie sprawi mu frajdę uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Gry Internetowe
Następna: Bryczka :)