Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepsza pizza Pruszków

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Najlepsza pizza Pruszków

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
 • zylek 22 lut 2016, 12:05
  Minimum raz w tygodniu mam przerwę obiadową w Pruszkowie - jestem przedstawicielem.
  Gdzie w mieście można tanio i dobrze zjeść pizzę? Jak na razie zaliczyłem dwa przypadkowe lokale - bez polecenia, i faktycznie było słabo. Kiepskie ciasto, a sosy to sikacze. Macie w mieście jakiś dobry lokal z pizzą?
  Cytuj
 • june45 22 lut 2016, 15:35
  Skorzystaj ze strony Pizza Portal, ja tak zamawiam pizzę.
  Cytuj
 • zylek 23 lut 2016, 8:22
  Nie bardzo rozumiem po co... Wolę bezpośrednio. I proszę o sugestie konkretnej pizzy, a nie stron do zamawiania. A przecież pisałem, że jestem tam przejazdem - nie zamawiam na wynos.
  Cytuj
 • Glinka 23 lut 2016, 20:32
  Świetne jedzenie masz w Gusto Dominium - z normalnym parkingiem. Pizza we włoskim stylu, dużo przypraw, faktycznie smaczna, potężne ilości składników. Cienkie ciasto, sos czonskowy rewelacja, chociaż nie zawsze tego używam - bez niego też fajnie smakuje. No i do 13 można się załapać w tygodniu na pizzę za pół ceny, tylko musisz sobie sprawdzić na stronie czy taka stawka obowiązuje każdego dnia tygodnia, czy tylko w wybrane.
  Cytuj
 • zylek 24 lut 2016, 8:20
  A jak w dostawie? Ile kosztuje? Nie mogę znaleźć stawki? No i kolejna kwestia - czy pizza jaka trafia do klienta jest faktycznie ciepła? Smaczna? Już kiedyś musieliśmy to co zamówiliśm odgrzewać...
  Cytuj
 • Glinka 24 lut 2016, 22:23
  Dostawa w mieście jest darmowa - w tygodniu, ale nie wiem czy codziennie, masz drugą pizzę w dostawie za 5 zł. Jest jeszcze jakaś promocja z napojami, ale akurat z tego nie korzystałem. Przy naszych zamówieniach pizza zawsze była ciepła i smaczna, nawet kiedy faktycznie zamówienie robiliśmy przy ciężkiej zimie.
  Cytuj
 • zylek 25 lut 2016, 8:49
  Dzięki, sprawdzę to - widziałam w sieci, że sporo osób tam chodzi.
  Ale jeśli macie jeszcze propozycje innych pizzerii to śmiało piszcie. Pewnie wszystkich nie odwiedzę, ale te najbardziej polecane - jak najbardziej chętnie sprawdzę.
  Cytuj
 • Glinka 28 lut 2016, 21:37
  Nie traktuj mnie jako wyroczni, ale jak dla mnie małe pizzerie kombinują na produktach, a te większe siecówki mają duży przemiał i po prostu produkty są świeże. Inna sprawa, że oni raczej nie mogą sobie pozwolić na kombinowanie z produktami, bo jednak później opinia idzie po całej sieci.
  Cytuj
 • zylek 29 lut 2016, 8:27
  Wydaje mi się, że to nie ma reguły. Zależy od lokalu. Pewnie są mali, którzy działają jak trzeba i na odwrót.
  A prawda jest taka, że jakość produktów jakie są umieszczane na pizzy łatwo wyczuć, tym bardziej jeśli jedliście pizzę w różnych lokalach - wtedy najłatwiej o wyczucie różnicy.
  Cytuj
 • Nadia85 14 mar 2016, 13:20     (ostatnio zmieniony przez autora 14 mar 2016, 13:21, w całości zmieniany 1 raz)
  Polecam Gusto Dominium przymrużenie oka
  Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum