Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 12  
  • caipirinha 3 sty 2011, 22:55
    Witajcie! Szukam pomysłu na jakis superprezent dla mojego męża, bo w lutym będzie miał 30 urodzinki. Głowię się i nie mogę nic oryginalnego wymyśleć, może ktoś mnie poratuje, bo mi bardzo zależy żeby to było coś naprawdę fajnegouśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 4 sty 2011, 0:35
    Ja swemu mężu kupiłam na trzydziestkę markowy zegarek. Chciałam żeby to było coś trwałego, co będzie stale miał przy sobie. Miała być jakaś superramka z rodzinnym zdjęciem na biurko w pracy, ale zegarek mu się zepsuł niedługo przed urodzinami no i samo się nasunęłouśmiech Tak czy siak był bardzo zadowolony i widzę, że go lubiuśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 4 sty 2011, 7:20
    A ja mojemu zafundowałam rower... nie była to niespodzianka, bo wiedziałam, że o tym marzy, ale nie znam się na tym i bałam się sama wybierać. Po prostu zaprosiłam go na zakupyuśmiech Był wniebowziętyuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 4 sty 2011, 7:43
    Zestaw do wina + butelka dobrego wina francuskiego i zestaw "deska serów"
    Cytuj
  • caipirinha 4 sty 2011, 8:07
    Hm fajne pomysły. ale musze wymyślić coś innego... zegarek ma (pamiątka, więc odpada zamiana), rower ma i nie jeździuśmiech a za winem nie przepada... ale Wasze pomysły bardzo mi się podobają, serio! Tylko nie pasują do mojego mencizny:/
    Cytuj
  • Paniusia 4 sty 2011, 11:56
    Na pewno prezent musi być dopasowany do adresata. Może napisz co mąż lubi, jaki tryb życia prowadzi, np jeśli często wyjeżdża to może skórzany neseser albo kosmetyczka z zestawem do manicure. Albo może lubi majsterkować, wtedy dobrym pomysłem byłaby skrzynka z narzędziami albo taki pas na podręczne narzędzia... mozna dlugo wymieniać, ale cięzko trafić jesli sie nic o kimś nie wieuśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 4 sty 2011, 12:51
    Ja na 30 dostałem zestaw dvd z całą kolekcją "Star Wars" których jestem namiętnym fanemuśmiech (wersja specjalna) Może Twój men tez ma jakieś ulubione dzieła ze światowej klasykiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 4 sty 2011, 14:06
    Mój małżonek to raczej aktywny typ, chociaż sportu żadnego nie uprawia, ale chodzi regularnie na siłownię i czasem gra w tenisa. Wyjeżdża czasem w delegacje, ale ma już fajną walizkę (zresztą sam ją sobie kupił) Hm lubi czytać, ale książka to w sumie skromny prezent, a chciałabym coś naprawdę extra. Na taką okrągłą rocznicę... Lubi też chodzić z psem na spacery nad rzekę, lubi gotować czasem... ogólnie lubi domowe zajęcia, sprzątanie teżuśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 4 sty 2011, 15:41
    Kup mu taki wózek do sprzątani profesjonalny, ze stojakiem na mopa i półkami na środki czyszcząceuśmiech Robi wrażenie!przymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 4 sty 2011, 18:07
    Dobreuśmiech W sumie pomyślalam sobie, że ot nie musi być rzecz zapakowana i wręczona do rąk, tylko może być cos niematerialnego, może na jakąś wycieczkę go zabiorę... tylko w lutym to tak średnioskrzywienie
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 12  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum