Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 23 gru 2016, 20:27
    a może kurs językowy? 30 tka to świetny wiek na naukę, sama w pracy dopiero poczułam jak marny jest mój angielski i szybko postanowiąłm się douczyć w speak upie, udało mi się to spokojnie pogodzić z praca, poznałam sporo fajncyh ludzi a angielski cały czas mi się przydaje, nie tylko w pracy
    Cytuj
  • silmethul 27 gru 2016, 16:07
    Zależy czego potrzebuje...
    Cytuj
  • Lennon09 23 sty 2017, 22:41     (ostatnio zmieniony przez autora 25 sty 2017, 14:35, w całości zmieniany 2 razy)
    Dobry zegarek to zawsze będzie dobra opcja uśmiech Tutaj np. są fajne [url=http://www.zegarki-adriatica.pl/category/zegarki-adriatica-meskie]zegarki Adriatica[/url]
    Cytuj
  • izapixi 24 lut 2018, 13:18
    jestem za czymś praktycznym, taka porządna wiertarka to jest to, dobry sprzęt robi ryobi, mają serię z wymienialną baterią która pasje do wszystkich urządzeń, jedna bateria i jedna ładowarka do wszystkiego, jestem jak najbardziej za
    Cytuj
  • Sylviaa_900 12 mar 2018, 14:22

    To zależy od mężczyzny. Moim zdaniem najbezpieczniej jest trochę podpytać o to co by chciał. Ja swojemu mężowi dałam kolekcję płyt o której marzył, a bratu zegarek. Ale faktycznie sama znam tez faceta, który sam zażyczył sobie narzędzia.
    Cytuj
  • Ecia 14 mar 2018, 22:24
    Ja mojemu sprawie kurs pilotażu helikoptera przymrużenie oka a co...
    Cytuj
  • Sylviaa_900 15 mar 2018, 16:18

    super ale to rozumiem, że helikopter też macie?
    Cytuj
  • Karina33 20 mar 2018, 12:01
    elektronika, kolekcja ulubionych filmów, zegarek, dobry alkohol… pomysłów jest dużo. A fajna sprawa to także gokarty. Ja nigdy nie byłam jak dotąd , ale rozważam czy nie wybrać się włącznie jak mąż będzie miał urodziny.
    Cytuj
  • Lilka589 16 kwi 2018, 16:14
    mówisz prawdę, ale ja np. mam ze swoim takie relacje, że jak nie wiem co =, to po prostu pytam wprost
    Cytuj
  • mike012 11 wrz 2019, 13:46
    Najlepszy moim zdaniem będzie ładny i markowy zegarek, niekoniecznie drogi. Takie męskie zegarki ma Aztorin, a kupisz je w Aparcie.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum