Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • magdallenka 9 sie 2010, 1:39
    natima napisał:A inne rzeczy typu wino czy totek są dużo trwalsze? Też są "jednorazowego" użycia... język
    Chyba, że poprosisz o książki, są dużo trwalsze język
    A kwiaty to dostaje się przy każdej okazji: urodziny, imieniny itp, poza tym 50 bukietów na raz, aż żal się robi, że za 2- 3 dni wszystko w koszu ląduje i tyle z tego przyjemności. Ja mam o wiele bardziej praktyczne podejście. Wino przynajmniej można wyciągnąć jak znajomi przyjdą i radość jest dłuższa przymrużenie oka
    Cytuj
  • inka28 8 lut 2016, 9:44
    my poprosiliśmy zamiast kwiatów o jedzenie dla psów i po ślubie zawieziemy je do schroniska
    Cytuj
  • june45 22 lut 2016, 15:36
    O książki lub wino uśmiech
    Cytuj
  • kawkka 22 lut 2016, 15:37
    Wino, książki, kupony lotto?Karma dla psów!
    Cytuj
  • poczytna 25 lut 2016, 14:55     (ostatnio zmieniony przez autora 6 maj 2016, 14:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Tak.
    Cytuj
  • adrarek 29 lut 2016, 16:03
    Wystarczy krótki wierszyk na zaproszeniu. Oprócz wina fajną alternatywą jest też np. kupon totka przymrużenie oka
    Cytuj
  • aarkan88 18 kwi 2016, 10:14
    Ja preferuje w prezencie alkohol, a więc wino to najlepszy pomysł. Kupon totka tez jest ok uśmiech lub jakieś czekoladki
    Cytuj
  • poczytna 21 kwi 2016, 9:35     (ostatnio zmieniony przez autora 20 paź 2016, 15:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Jasne, że wypada. Ja byłam na weselach gdzie prosili o whisky, albo kupony lotto, czy miśki dla dzieciaków z domu dziecka albo karmę dla psów w schronisku. Na kwiaty wydaje się mnóstwo pieniędzy, a zaraz potem ona więdną i nie ma żadnej pamiątki, czy korzyści dla innych przymrużenie oka ostatnio też widziałam, jak ktoś dał parze młodej [url=https://weddingmarket.pl/6737-balon-foliowy-26x50-awk-pan-mlody-1szt-w-op.html]balon pan młody[/url] i pani młoda.
    Cytuj
  • ollla 11 maj 2016, 14:15
    Ksiązki, wino, totka, karma dla zwierzaków.
    Cytuj
  • rudadagusia 31 maj 2016, 12:17
    Teraz coraz częściej prosi się o wino zamiast kwiatów, ale może coś kolekcjonujesz (np. jakieś fotografię, płyty)?
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum