Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

O co poprosić gości weselnych zamiast kwiatów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartinArrow 10 cze 2016, 1:11
    Można prosić o kupony lotto . Jak dla mnie super wyjście .
    Cytuj
  • rufnel 19 cze 2016, 22:46
    Można poprosić o wino, lub o dobrą książkę. Myślę że pomogłam.
    Cytuj
  • Adam131 26 lip 2016, 0:12
    Napiszcie na zaproszeniu. Może książka albo butelka wina?
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sie 2016, 10:14
    Ja jestem za takimi właśnie opcjami. Jak się poprosi o książki, to potem się może z tego uzbierać niezła biblioteczka, a z kolei wino zawsze się przydaje na różne okazje. To o wiele lepsze niż kwiaty.
    Cytuj
  • Kotsu 12 sie 2016, 13:24
    Ja najchętniej poprosiłabym o nową pościel albo o zestaw do obiadu.
    Cytuj
  • VictoriaB 22 sie 2016, 8:57
    Tylko potem jak każdy gość przyniesie zestaw do obiadu, to się może to wszystko nie pomieścić w domu przymrużenie oka Słyszałam też, że państwo młodzi czasem proszą o jakieś rzeczy, które potem będą mogli przekazać potrzebującym. To bardzo ładny gest.
    Cytuj
  • mojojojo 22 sie 2016, 14:28
    Byłem już na weselach, gdzie prosili o wina zamiast kwiatów, kawy i herbaty, misie do domów dziecka, losy na totlotka, czekoladki, nawet magnesy na lodówkę. Więc... wybierzcie sobie wielki uśmiech
    Cytuj
  • iwoo44 26 wrz 2016, 22:03
    O książkę albo voucher do teatru. Albo Film czy grę.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 16 paź 2016, 17:46
    Na wielu weselach byłam i takie opcje zamiast kwiatów tez przerabiałam. Młodzi najczęściej życzyli sobie kuponów totolotka, wina, czekoladek, maskotek, które oddawali do domów dziecka i karmy dla zwierzaków, którą przekazywali do schronisk. Chyba tyle przychodzi mi do głowy.
    Cytuj
  • goracykubek 20 paź 2016, 15:43
    Ostatnio coraz popularniejsze staje się wręczanie młodym kuponów loteryjnych. Jak dla mnie dziwna ta "nowa świecka tradycja", bo wiadomo, że i tak nikt nie wygra uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum