Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Sala na wesele - stolica?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sala na wesele - stolica?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 19:58     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lis 2012, 16:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Jaką salę weselną w Warszawie lub okolicach polecilibyście na większe wesele? (110-115 osób)

    Na razie z przejrzanych ofert ciekawi nas palatium ze względu na wytworną atmosferę - po zdjęciach w kazdym razie.
    Znacie, ktoś tam robił?
    Albo jakieś podobne "gustem"?
    Cytuj
  • AstaLawista 24 paź 2012, 18:16
    Coś mi tego linka nie wyświetla, więc nie wiem czy podobna gustem, ale Hotel Głęboczek wynajmuje sale na wesela i inne uroczystości oraz ma sale na konferencje przymrużenie oka poza tym posiada swoje SPA i ma swoją ofertę np na wieczór panieński lub tzw. Poślubną słodycz ... przymrużenie oka
    Cytuj
  • paderer 25 paź 2012, 11:51     (ostatnio zmieniony przez autora 25 paź 2012, 11:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Kajakarz napisał:Jaką salę weselną w Warszawie lub okolicach polecilibyście na większe wesele? (110-115 osób)

    Na razie z przejrzanych ofert ciekawi nas palatium ze względu na wytworną atmosferę - po zdjęciach w kazdym razie.
    Znacie, ktoś tam robił?
    Albo jakieś podobne "gustem"?
    Trudno mi się wypowiedzieć, ponieważ link, który podałaś nie działa. Wklej poprawny link to wtedy coś doradzimy uśmiech



    Cytuj
  • brzeszczot 5 lis 2012, 9:10
    Zgodzę się z tym, że link nie działa. Moi znajomi robili wesele w klubie w Warszawie, gdzieś przy al. Armii Ludowej.
    Cytuj
  • Marta30S 15 lis 2012, 16:36
    U mnie działa - wyświetla się sala weselna Palatium (naw szelki jeszcze wrzucam link), w której de facto super się bawiłam na weselu siostry.
    W zasadzie mają tak: bardzo dobre jedzenie, niezłą obsługę, ale absolutnie rewelacyjny jest wystrój - to co ja widziałam, było lepsze niż na zdjęciach z ich www, więc wydaje mi się , że jak ktoś lubi takie wytworne klimaty to jak najbardziej ZA
    Cytuj
  • konto_usuniete_325518 5 sty 2013, 13:16
    Witam, ja proponuję wesele w namiocie. Oczywiście o ciepłej porze roku, w malowniczym ogrodzie.
    Cytuj
  • feed 4 paź 2013, 7:37
    Byłam kiedyś na weselu w hotelu w Warszawie. Restauracja jest duża i elegancka, ze spokojem zmieściło się 100 osób. Jedzenie mieli dobre, z tego co mówiła mi kuzynka sala wcale dużo ich nie kosztowała. My również mamy wesele za dwa lata i zastanawiamy się nad salą, ten hotel jest na czele naszej listy.
    Cytuj
  • pomadka 29 lis 2013, 14:22
    o wesele w namiocie na pewno ciekawy pomysł, ale jednak ja bym się bała, że jakby padało to się nie uda przyjęcie. Zdecydowanie wolę w budynku w jakimś ładnym hotelu, czy restauracji.
    Cytuj
  • 2 gru 2013, 23:33
    Wesele w namiocie na pewno byłoby bardzo oryginalne, ale trzeba wtedy trzeba liczyć ze będzie super pogoda. Najlepiej to znaleźć jakąś ładna sale z dużym parkietem, ładnie ubraną uśmiech
    Cytuj
  • asasyn 16 gru 2013, 19:10
    W Warszawie dobrym miejscem na zorganizowanie wesela jest restauracja http://www.restaurant99.com/, w której serwowane jest smaczne jedzenie. Sama sala jest duża i można śmiało balować uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum