Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Ślub w plenerze, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ślub w plenerze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilijka 3 mar 2011, 20:33
    Oooo to mnie pocieszyłaś, bo już stwierdziłam, że nic z tego nie będzie. Ale to bardzo dobra wiadomość, że kościół tego nie zabrania! Teraz trzeba uderzyć do jakiegoś postepowego księdza, który się nie oburzy na ten pomysłprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Xanadu70 3 mar 2011, 22:24
    Najlepiej jakiegoś młodego poszukajcie, ze starszym może być problemprzymrużenie oka Choć znam paru starych księży, którzy sa nieźle wyluzowani...
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 3 mar 2011, 22:49
    Zaproście księdza na wesele, to na pewno się zgodziwielki uśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 4 mar 2011, 0:20
    Kiedyś byłam na weselu znajomych, w takim pałacyku. wszystko było na miejscu, ślub w pięknej sali, świetnie to wyszło. Tylko że to był ślub cywilny. Pani kierownik przyjechała tam we własnym zakresie, ponoć ciężko było ją namówić no i nie wierzę, że nie trzeba bylo jej dopłacić, chociaz ponoć nie jest powiedziane, że ślub musi być w urzędzie. Ale wyglądała na ciężko obrażoną, więc przypuszczam, że nie było łatwo to załatwićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 4 mar 2011, 6:06
    Jeśli chodzi o wesele w ogrodzie to musisz się przygotować na większe koszty, z tego co wiem to w Polsce kosztuje to sporo drożej niż wewnątrz lokalu. Bylam raz na takim weselu, tylko że w prywatnym ogrodzie. Teściowie mojej koleżanki maja willę z wielkim ogrodem i tam to roganizowali, coś pieknego. Ale wynajęli firmę organizującą wesela, bez tego byłoby ciężko coś takiego urządzić. A naprawdę było imponujące! Piękne namioty, dekoracje z kwiatów, super podłoga do tańca zbudowana specjalnie na ten cel z drewnianych desek. Musieli kupę forsy na to wydać! Ale teściowie bogaci...uśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 4 mar 2011, 8:08
    Wiem, że przez firmę to bardzo drogo wychodzi, ale myślę, że udałoby sie nam to jakoś samym zalatwić. Największy problem z tą podłogą, ale mam kuzyna stolarza, zrobił piekny taras drewniany, to sobie poradziuśmiech
    Zresztą, jak zalatwię z księdzem ten ślub to już wszystko załatwię! To mnie strasznei stresuje... Ale może nie będzie tak źle.
    Cytuj
  • Gaik 4 mar 2011, 8:45
    O to widzę, że się sporo pozmieniało, bo ja (ładnych parę lat temu) jak spytałam czy może nam USC udzielić slubu poza urzędem (wtedy jeszcze nie było konkordatowych slubów tylko osobno cywilny i kościelny) to usłyszałam, że tu nie Amerykauśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 4 mar 2011, 9:22
    Radzę się dobrze zastanowić. Pogoda u nas niepewna... Trzy lata temu byłem na slubie wujka, odbywał się w parku koło pałacyku, gdzie bylo wesele. Było pochmurno, wiał zimny wiatr, a jak tylko weszlismy do srodka na obiad to lunął deszcz! I nie był to deszczyk, ale prawdziwa pompa. więc dobrze zapewnić sobie chociaż opcję awaryjnąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilijka 4 mar 2011, 11:37
    Dzięki, za ostrzeżenie, na pewno o tym pomyslimy. Ale z drugiej strony czerwiec to nie jest miesiąc, kiedy codziennie pada, więc jest duża szansa, że się udauśmiech A wszystkiego nie przewidzimy, wiadomo...
    Cytuj
  • Niania90 4 mar 2011, 12:35
    Wiadomo, że wszystkiego nie da się przewidzieć. Moi znajomi mieli ślub w zeszłym roku 10 kwietnia... jak runął ten samolot w Smoleńsku. Atmosfera była jak na stypie, panna młoda płakała. Straszne to byłosmutny No ale kto mógł przewidzieć, a wszystko tyle wczesniej sie planuje przeciez...
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum