Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Urodziny dla dziecka w lokalu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urodziny dla dziecka w lokalu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • alicjabart 12 lis 2015, 12:03
    Zawsze organizowałam urodziny dla córki w domu, ale w tym roku zaprosiłam gości do lokalu. Czy powinnam w związku z tym przygotować jakieśzabawy na urodziny? Poza balonami i kolorowakami nie przychodzi mi nic do głowy.
    Cytuj
  • KarolWoj 12 lis 2015, 13:16
    Jeśli zleciłaś takie urodziny obsłudze lokalu, to ty już niczym nie musisz się przejmować. Przynajmniej u nas tak jest. Płacimy za wynajęcie lokalu, obsługi oraz prowadzenia całej imprezy urodzinowej, dostarczamy tylko tort. Nie wiem, jak jest u ciebie, może ty zapłaciłaś tylko za wynajęcie lokalu? W każdym razie taki lokal to super sprawa, tym bardziej, jak dzieciak ma dużo znajomych, którzy w domu absolutnie się nie pomieszczą – wówczas to jest opcja idealna, nie trzeba się hamować, jeśli ma się pieniądze, oczywiście:-)
    Cytuj
  • rufnel 19 cze 2016, 22:47
    Zależy ile dziecko ma lat. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • murcioo 20 cze 2016, 7:05
    Też tak uważam. Czekam na informacje o wieku.
    Cytuj
  • kratos 9 cze 2017, 10:19
    chrzty, komunie, urodziny wszystko teraz w lokalach, kiedyś imprezy nawet na dużą ilość gości były w domach i też było ok przymrużenie oka
    Cytuj
  • spakersom 13 cze 2017, 10:34
    możesz wynająć animatorkę zabaw przymrużenie oka ja tak zrobiłam i dzieci fajnie się bawiły
    Cytuj
  • carycarosji 28 lip 2017, 9:32
    faktycznie animator byłoby fajniejprzymrużenie oka szczególnie dla małych dzieci
    Cytuj
  • jjusti18 12 lip 2018, 21:18
    A czy ktoś z was organizował może przyjęcie urodzinowe, tak zwaną osiemnastkę w restauracji Bubbles? Mam do zorganizowania urodziny syna. Ponoć w Bubbles jest znakomicie, bardzo dobrze sprawdzają się tam takie eventy, jedzenie zawsze świeże i smaczne. A obsługa naprawdę profesjonalna.
    Cytuj
  • elabarbara 1 sie 2018, 8:59
    Na urodziny dziecka możesz wybrać też restaurację Akademia. Znajomi bardzo chwalą to miejsce i twierdzą, że jest najlepszą restauracją w Warszawie. I też tam organizowali urodziny dziecka. Jak ktos jest z okolic i jeszcze nigdy nie był to polecam się wybrać, bo można naprawdę dobrze zjeść za przyzwoite pieniądze.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Festiwal filmowy