Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Alergia i senność

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Alergia i senność

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • tymmko 28 kwi 2016, 11:46
    Na wiosnę dopada mnie alergia na pyłki, mam te przypadłość od niedawna, w młodości na żadne alergie nie chorowałem. Teraz jak wychodze gdzieś na zewnątrz to zaraz zaczynam kichać, swędzi mnie nos i pieką oczy, lekarz zapisał mi leki ale strasznie chce mi się po nich spać skrzywienie, czy po wszystkich tak jest?
    Cytuj
  • zataraa2 4 maj 2016, 8:46
    Niestety większośc leków na alergię powoduje senność, też jestem alergikiem i chyba tylko hitaxa fast mnie nie usypia, od niedawna ją kupuję i mam zawsze w pogotowiu, bo czasami cały dzień jest ok nawet jak dużo czasu spędzam na świezym powietrzu a czasami 10 minut i katar cieknie skrzywienie spróbuj, myślę że i Tobei pomoże.
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 5 cze 2016, 22:33
    Nie po wszystkich. Sprawdź sobie na przykład Ectoalerg: [url=http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/ectoalerg-krople-do-oczu-10-ml/]http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/ectoalerg-krople-do-oczu-10-ml/ [/url] - ich produktyu są w kroplach więc nie trafiają do krwioobiegu a bezpośrednio działają na miejsce, które reaguje alergicznie. Ja po nich czuję się bardzo dobrze i nie mam problemu z sennością
    Cytuj
  • zataraa2 7 cze 2016, 13:53
    Rzeczywiście nie wszystkie przymrużenie oka, ten który ja mam to senności nie powoduje i też można alkohol pić ja się go bierze, więc nie trzeba rezygnować z piwka na grillu przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 3 sie 2016, 11:05
    Współczuje wszystkim alergikom. To na pewno nie jest nic przyjemnego...
    Cytuj
  • szarlottka 31 sie 2016, 17:17
    Ja też niestety na wiosnę umieram z powodu alergii. Wszystko mnie swędzi, oczy łzawią a z nosa kapie na potęgę. Ostatnio znalazłam krople do oczu - http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/ectoalerg-krople-do-oczu-10-ml/ i chyba je sobie zamówię przed sezonem. Mam nadzieję, że pomogą, podobno są bardzo skuteczne.
    Cytuj
  • zataraa2 26 wrz 2016, 22:14
    Spróbuj hitaxy fast, ja ją brałam całą wiosne i lato, nie codziennie ale często i szybko przechodizł mi katar i łzawiące oczy, skutków ubocnzych nie zauważyłam, czułam się dobrze i bez tego wkurzającego kataru.
    Cytuj
  • Naria 29 wrz 2016, 21:24
    Alergia to totalna masakra. Ja non stop się męczę, mam wrażenie, że uczulona to jestem na wszystko, a najgorzej mam z nosem bo jest strasznie przesuszony. Ostatnio nawet byłam u lekarza, ale zalecił mi testy alergiczne, a później zobaczymy co dalej. Bardzo się cieszę, że niedługo dowiem się na co jestem dokładnie uczulona. Póki co w aptece farmaceutka mi dała nozitix, właśnie na nawilżenie nosa, za specjalnie nie byłam przekonana, ale o dziwo lepiej mi się oddycha odkąd go mam i nos przestał mnie tak boleć, więc faktycznie działa ten sprej. A powiedzcie, czy ktoś z Was miał robione te testy? Bo ja w ogóle nie wiem jak to wygląda, a trochę się wstydziłam zapytać lekarza. Słyszałam, że to jakoś pod skórę alergeny dają, ale jak to dokładnie jest? Będą mi coś ją nakłuwać, czy co?
    Cytuj
  • zataraa2 9 lis 2016, 11:45
    Zależy jakie testy będziesz robiła, wiem ze są z krwi, są też takie właśnie gdzie trzeba nakłuwać skórę i tam alergen, ale to lekarz bedzie decydował, jeśli cię objawy męczą to spróbuj hitaxy fast, sama ją biorę i czuję się po niej ok, nie jestem bardziej senna a po niektórych lekach na alergię tak może być
    Cytuj
  • hanka100 5 mar 2017, 2:57     (ostatnio zmieniony przez autora 5 mar 2017, 2:57, w całości zmieniany 1 raz)
    ja po jakichś lekach na alergie (już nie pamiętam jakich) oprócz tego że byłam senna to jeszcze miałam straszne zatwardzenia. gdyby nie dicopeg 10g to bym nie wyrobiła. szybko leciałam do lekarza by mi je zmienił, bo nie dało się funkcjonować. teraz już jest wszystko w porządku
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum